В Миколаєві відбулась тренінг-програма для лікарів

04 квітня 2019, 13:17
Власник сторінки
0
33
В Миколаєві відбулась тренінг-програма для лікарів

2 квітня в м. Миколаїв на базі Медичного інституту Чорноморського національного університету імені Петра Могили відбулась Всеукраїнська тренінг-програма для лікарів «Мистецтво лікування»

2 квітня в м. Миколаїв на базі Медичного інституту Чорноморського національного університету імені Петра Могили відбулась Всеукраїнська тренінг-програма для лікарів «Мистецтво лікування: післядипломний курс професійного вдосконалення». Науково-освітній захід відвідали 400 лікарів міста Миколаїв та Миколаївської області, а також лікарі із довколишніх областей – Херсонської та Одеської. Тренінг програма проходила за підтримки Міністерства охорони здоров’я України, Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, а також Управління охорони здоров’я Миколаївської ОДА та Управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради.

У рамках наукової програми, київськими та миколаївськими лікарями-експертами і науковцями, був викладений курс лекцій, серед тем: лікування артеріальної гіпертензії, профілактика внутрішніх хвороб, сучасні підходи до лікування ГРВІ та ГРВЗ, корекція вегетативної дисфункції, алгоритм дій сімейного лікаря при ускладненні діабету у пацієнта. Практичною частиною заходу був представлений безкоштовний кабінет вимірювання де кожен мав можливість пройти аналізи: глюкометрію, денситометрію та УЗД колінних суглобів.

Організатори конгресу - Всеукраїнська громадська організація «Асоціація превентивної та антиейджинг медицини» та ГО «Академія розвитку медичної освіти» вбачають на меті привернути увагу лікарів та громадськості в цілому до власного здоров’я через здоровий спосіб життя, акцентувати увагу суспільства на важливості виявлення хвороб на початкових стадіях, запобігання їх розвитку та контролю вже наявних хвороб, а також поліпшення якості життя пацієнтів з хронічними захворюваннями. Асоціація налічує більше 50 000 членів – лікарів зі всієї України різних спеціальностей: лікарі загальної практики-сімейної медицини, лікарі внутрішньої медицини, кардіологи, педіатри, неврологи, гастроентерологи, травматологи, ендокринологи, пульмонологи тощо. За останні чотири роки освітня програма «Мистецтво Лікування», охопила тисячі лікарів у 19 обласних центрах України. У 2018 році пройшло 17 тренінгів, які відвідали більше ніж 10 000 лікарів. 

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
ТЕГИ: медицина,здоровье,тренинг
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.