З початком Великого посту!

10 марта 2019, 15:20
0
1412
З початком Великого посту!

Ми ступаємо на поріг Святої Чотиридесятниці, перед нами відкривається шлях боротьби з власною гординею, яка викорінюється тільки силою слізної молитви і щиросердного каяття.


Духовна весна - так називають період спасительного Великого посту святі отці. Подібно цій прекрасній порі року, коли просипається від зимової сплячки вся природа, ми повинні прокинутися від занедбаного гріховного стану, в якому закам’яніла наша душа. Свята Церква вже традиційно пригадала нам, що на цьому шляху ми маємо втілити митареве смирення, разом з блудним сином повернутися до Батьківського дому, накормити голодних і напоїти спраглих, а особливо попросити у всіх прощення і простити провини нашим ближнім і дальнім. Ми повинні змінити злобу і ненависть на любов і взаємоповагу, нетерпимість і агресію на  лагідність і терпіння, сутички і протистояння на мир і злагоду. 

Ми ступаємо на поріг Святої Чотиридесятниці, перед нами відкривається шлях боротьби з власною гординею, яка викорінюється тільки силою слізної молитви і щиросердного каяття. Ось в цьому і полягає наше головне завдання не тільки на прийдешній Великий піст, але і на все наше земне життя! 

Нехай допоможе усім нам Всесильний Господь відкрити двері покаяння для нашої душі та очищеними від усякого зла увійти у дім Божественної Любові!

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.