Христос Рождається! Славімо Христа!

6 января 2019, 22:15
Владелец страницы
3
2086
Христос Рождається! Славімо Христа!

Христос міг хоч тисячу разів народжуватися у Вифлеємі, але немає тобі в цьому ніякої користі, якщо Він одного разу не народиться у твоїй власній душіДорогі брати і сестри! 

Сердечно вітаю усіх вас з Різдвом Христовим! Народження Богонемовляти – Спасителя світу стало доленосною подією, яка змінила історію всього людства. 

Бог став людиною, щоб людина стала Богом. Господь зодягнувся у людську природу, щоб звільнити її від гріха і смерті, повернути їй первозданну велич і красу та піднести на незбагненну небесну висоту.

З того часу Господь народжується і живе в наших серцях кожного разу, коли ми робимо крок назустріч Йому. Один сучасний богослов зауважує: «Христос міг хоч тисячу разів народжуватися у Вифлеємі, але немає тобі в цьому ніякої користі, якщо Він одного разу не народиться у твоїй власній душі». 

Намагаймося щоденно втілювати зміст цих слів у нашому житті і тоді Різдвяна радість переможе всі негаразди, труднощі і випробування, які випадають на нашу долю, а сяйво Вифлеємської зірки стане променем світла і надії, що звіщає про спасительний прихід Месії у наш світ.
Миру вам, добра і всякого благополуччя! 

Христос Рождається! Славімо Його!Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.