Дешевые лекарства

9 ноября 2018, 10:32
Владелец страницы
пенсионер
0
48
Дешевые лекарства

о дешевых лекарствах

Сегодня хочу поговорить о дешевых лекарствах и для примера раскажу как в центре пенсион справляются с этой проблемой

Центр допомоги та соціального захисту пенсіонерів «ПЕНСІОН» знову розпочинає обговорення актуальних для літніх людей тем. Але цього тижня наша передача не просто актуальна, вона життєво важлива!З роками здоров’я пенсіонера, на жаль, не покращується. І це твердження працює для всіх без виключення людей, незалежно від роду заняття чи генетичних особливостей. Адже людина – не вино, і з роками краще їй не стає. До того ж стан екології теж згубно впливає навіть на молодий, фізично міцний організм.Тому з роками на полиці біля ліжка починають з’являтись препарати для нормалізації тиску, для покращення кровообігу, серцево-судинні препарати, усілякі мазі та настоянки для суглобів, заспокійливі та знеболюючі. І все це коштує чималих грошей, яких у пенсіонера не так вже і багато. А якщо додати до цього вартість приладів для контролю стану здоров’я, таких як тонометр, електричний термометр, глюкометр, то сума виходить дійсно космічною!Судіть самі – один з найдешевших флаконів гелю для суглобів коштує від 90 грн, більш-менш дієві  препарати для серця – від 150 грн, а звичайний блістер анальгіну вже досяг позначки у 5 грн за штуку. Здавалось би, не такі великі цифри, якби не два «але»: -    мінімальна пенсія в Україні наразі складає 1435 грн;-    кількість препаратів і дози, які необхідні пенсіонеру на місяць.От і виходить, що фактично уся пенсія може піти на ліки, а за що тоді жити? Навіть не так: як тоді виживати? Адже про повноцінне життя в умовах постійної нестачі коштів годі й казати…


На щастя, вихід є, і цей вихід можуть запропонувати у Центрі «ПЕНСІОН». Як пенсіонеру знайти дешеві ліки? Як знайти додаткові кошти на їх придбання?


Цей вихід - справка ВСІ АПТЕКИ, яка працює для того, щоб економити кошти пенсіонерів на придбанні ліків.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.