Сегодня хочу поговорить о дешевых лекарствах и для примера раскажу как в центре пенсион справляются с этой проблемой
Центр допомоги та соціального захисту пенсіонерів «ПЕНСІОН» знову розпочинає обговорення актуальних для літніх людей тем. Але цього тижня наша передача не просто актуальна, вона життєво важлива!
З роками здоров’я пенсіонера, на жаль, не покращується. І це твердження працює для всіх без виключення людей, незалежно від роду заняття чи генетичних особливостей. Адже людина – не вино, і з роками краще їй не стає. До того ж стан екології теж згубно впливає навіть на молодий, фізично міцний організм.
Тому з роками на полиці біля ліжка починають з’являтись препарати для нормалізації тиску, для покращення кровообігу, серцево-судинні препарати, усілякі мазі та настоянки для суглобів, заспокійливі та знеболюючі. І все це коштує чималих грошей, яких у пенсіонера не так вже і багато. А якщо додати до цього вартість приладів для контролю стану здоров’я, таких як тонометр, електричний термометр, глюкометр, то сума виходить дійсно космічною!
Судіть самі – один з найдешевших флаконів гелю для суглобів коштує від 90 грн, більш-менш дієві препарати для серця – від 150 грн, а звичайний блістер анальгіну вже досяг позначки у 5 грн за штуку. Здавалось би, не такі великі цифри, якби не два «але»:
- мінімальна пенсія в Україні наразі складає 1435 грн;
- кількість препаратів і дози, які необхідні пенсіонеру на місяць.
От і виходить, що фактично уся пенсія може піти на ліки, а за що тоді жити? Навіть не так: як тоді виживати? Адже про повноцінне життя в умовах постійної нестачі коштів годі й казати…
На щастя, вихід є, і цей вихід можуть запропонувати у Центрі «ПЕНСІОН». Як пенсіонеру знайти дешеві ліки? Як знайти додаткові кошти на їх придбання?
Цей вихід - справка ВСІ АПТЕКИ, яка працює для того, щоб економити кошти пенсіонерів на придбанні ліків.