РОСІЯ ШУКАЄ ШЛЯХИ СКАСУВАННЯ ВИБОРІВ У ФЕЙКОВИХ РЕСПУБЛІКАХ

22 жовтня 2018, 11:00
Власник сторінки
менеджер
0
191
РОСІЯ ШУКАЄ ШЛЯХИ СКАСУВАННЯ ВИБОРІВ У ФЕЙКОВИХ РЕСПУБЛІКАХ

Вибори у фейкових "ЛНР" та "ДНР" плануються на 11 листопада поточного року.

Наразі в "ЛНР" залишилося чотири так званих кандидата на посаду "глави республіки". Ті, хто мав би якісь шанси, зняті з виборів. Схожа ситуація в "ДНР". Тому сюрпризів на так званих виборах, у разі їх проведення, не буде. Після ухвалення закону про особливий статус, Росія може відмінити вибори в фейкових республіках. Росія наразі відпрацьовує механізм скасування цих виборів.

Власне, цим і пояснюються останні події в Донецьку. Маю на увазі підрив на з'їзді так званої компартії "ДНР", вибух на ринку в Торезі, проведення так званої "антитерористичної операції" в Новоазовську, "викрадення" дружини Губарєва.

Таким чином Росія і так звані самопроголошені республіки створюють відповідну атмосферу, щоб заявити наступне: проведення виборів не на часі у зв'язку з підвищеним терористичним рівнем. Відповідно, буде прийняте рішення про автоматичне продовження повноважень Пушиліна та Пасічника у якості тимчасово виконуючих обов'язків голів "ДНР" та "ЛНР".

Так, наприклад, Олексій Чеснаков, директор Центру політичної кон'юнктури, якого вважають людиною наближеною до Суркова, заявив, що "вибори" в "республіках" можуть відбутися лише у тому випадку, якщо Україна не буде продовжувати дію закону про особливий статус.

В свою чергу керівник "союзу добровольців Донбасу" Олександр Бородай стверджує, що ніяких умов для проведення "виборів" в ОРДО наразі немає. Більше того–він періодично вживає слова "якщо вони все ж відбудуться".

Скасуванням або перенесенням виборів Росія уникне критики з боку Заходу щодо порушення Мінських домовленостей. Вже прозвучали різкі заяви, що вибори в "ДНР" і "ЛНР" – порушення Мінських угод, і Москва має вплинути на лідерів самопроголошених республік.

Проведення так званих "позачергових виборів" в ОРДЛО порушує зобов'язання РФ як сторони Мінських угод і ставить під загрозу весь Мінський процес. У разі проведення таких "виборів" їхні результати не матимуть жодних правових наслідків і не будуть визнані ані Україною, ані світом.

Водночас можливий варіант – Росія відпрацьовує абхазький сценарій. Залишає в рукаві джокера – одностороннє визнання так званих республік.

Наразі можна констатувати, що Верховна Рада ухвалила закон про особливий статус Донбасу. При цьому відміняти вибори Кремль не поспішає.

Вочевидь, Путін і Сурков чекають закінчення президентських і парламентських виборів, які за словами кремлівських політтехнологів мають перерости "у черговий Майдан, зі зміною влади і повною деструкцією України аж до її розпаду".

Нагадаю, в серпні в російських ЗМІ з'являються повідомлення про скасування виборів на окупованих територіях Донбасу. Утім, скасування так званих виборів у ОРДЛО – це була не забаганка окупаційної влади. Це був елемент гри російських кураторів. Росія тоді хотіла показати, що вона начебто дотримується мінських угод. Мовляв, тепер і Україна повинна також виконувати ці домовленості.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
ТЕГИ: Россия,Украина,Путин,Кремль,Сурков,Губарев,Денис Пушилин,выборы в ДНР и ЛНР
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.