В Дніпрі відбудеться Всеукраїнська тренінг-програма для лікарів

2 октября 2018, 17:02
Владелец страницы
0
35
В Дніпрі відбудеться Всеукраїнська тренінг-програма для лікарів

4 жовтня 2018 року в м. Дніпро відбудеться Всеукраїнська тренінг-програма для лікарів-практиків «Мистецтво лікування».

Тренінг відбудеться за підтримки Міністерства охорони здоров’я України, Національного медичного університету імені О.О. Богомольця та Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика. Організатори заходу: Всеукраїнська громадська організація «Асоціація превентивної та антиейджинг медицини» та громадська організації «Академія розвитку медичної освіти»

На меті тренінгу навчити лікарів виявляти фактори ризику розвитку хронічних захворювань у пацієнтів і вживати своєчасних заходів для їх нейтралізації. Захід складатиметься з практичної і теоретичної частини.

В процесі теоретичної частини, усі присутні матимуть можливість прослухати ряд лекцій від провідних українських вчених-медиків різних спеціальностей стосовно актуальних проблем лікування та профілактики в медицині. Під час практичної частини тренінгу, лікарі та представники преси матимуть можливість безкоштовно пройти наступні обстежання:

  • індивідуальний серцево-судинний ризик за модифікованою шкалою SCORE;
  • глюкометрія;
  • розгорнута ліпідограма;
  • УЗД колінних суглобів;
  • денситометрія (п’ятковий метод);

Довідка:

Всеукраїнська громадська організація «Асоціація превентивної та антиейджинг медицини» була заснована у 2007 році та налічує більше 50 000 членів - лікарів зі всієї України різних спеціальностей.

Останні чотири роки Асоціація реалізує освітню програму для лікарів-практиків «Мистецтво Лікування», мета якої - підвищити обізнаність українських лікарів щодо профілактики хронічних неінфекційних захворювань. В 2017 році Асоціація провела 17 тренінгів, які відвідали більше ніж 9000 лікарів по всій Україні.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: здоровье,конференція,лікування
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.