Діяння Путіна: що хоче довести?

5 июля 2018, 11:51
Владелец страницы
0
41
Діяння Путіна: що хоче довести?

3 липня Володимир Путін підписав укази, за якими полки та дивізії армії Росії отримали імена Львова, Ніжина, Житомира.

    Важливою частиною гібридної війни є інформаційна складова. Вона почалася ще до 2014 року, і ми бачимо її наслідки. Мені прикро, що одна з російських танкових частин має назву ніжинської. Ніжин славиться козацькими традиціями, там стояв козацький полк, і ось так нахабно вони використовують в той час, коли самі ведуть війну. Це дуже показово та потрібно протистояти цьому.
    Присвоївши імена українських міст російським військовим частинам і полкам, президент Росії Володимир Путін хоче показати, що Кремль хоче взяти участь у вирішенні війни на Донбасі, яку він називає громадянською. Натомість Україна повинна протистояти цьому, культивуючи традиції козацької доби, і вже багато у цьому напрямку було зроблено.
    На думку експертів, рішення Володимира Путіна присвоїти частинам російської армії українські найменування є елементом інформаційної агресії Кремля. Питання полягає в тому, коли він це робить і як. З огляду на те, що Росія хоче взяти участь у вирішенні українського конфлікту, який вони називають внутрішнім, а насправді є гібридною війною Росії проти України, вони маркують назви гвардійських частин, присвоюють їм назви українських, білоруських, польських і німецьких міст. Тобто людина, яка хоче розібратися в ситуації, вона бачить, куди направлено ідеологію та пропаганду збройних сил РФ.
    Як зазначав екс-заступник начальника Генштабу ЗСУ: «Питання стоїть не тільки в цьому законі (про декомунізацію – 24 канал), але й тому, що у нас є своя ідеологія, свої історичні традиції, козацькі традиції, і ми їх реалізовуємо. Причім, ми реалізували їх раніше, ніж це зробив Путін в липні 2018 року. Нові бригади, старі українські бригади отримали відповідні назви. Наприклад, короля Галицького тощо".
     Як бачимо, величезну роботу в цьому напрямку вже зробило керівництво ЗСУ.
     Нагадую, що 3 липня Володимир Путін підписав укази, за якими полки та дивізії армії Росії отримали імена Львова, Ніжина, Житомира. Окрім українських міст, використано також назви міст Білорусі та деяких регіонів Європи.
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: Росія,Путін,інформаційна війна,війна,збройні сили,Російська Федерація,Володимир Путін
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.