Алкоголіки, наркомани, кримінал: хто воює за окупантів на Донбасі

04 травня 2018, 14:52
Власник сторінки
0
204
Алкоголіки, наркомани, кримінал: хто воює за окупантів на Донбасі

Представники російських окупаційних військ вирішили провести дослідження, щоб встановити комплектацію так званих підрозділів "1 АК ДНР"

     Попри заяви командирів колаборантів про те, що вони укомплектовані на 95%, перевірка встановила, що насправді недокомплект складає в середньому від 40 до 60 відсотків. Про це йдеться в розслідуванні "Інформаційного спротиву" на основі звіту, який був направлений керівництву російської армії.

     Як приклад керівник "ІС" Дмитро Тимчук наводить факти, що в "9 омсп мп" недокомплект в підрозділах доходить до 60 відсотків, в "100 омсбр" – до 70 відсотків.

     "Єдиний повністю укомплектований підрозділ у цій бригаді – взвод БПЛА, який в реальності не має ні одного БПЛА, якщо не вважати подарованого в 2017 році російським "благодійним фондом" цивільного безпілотника", – розповів Дмитро Тимчук.

      Ще одна проблема у поплічників окупанта – моральний стан

      У доповідях командири частин і підрозділів звітують, що у них 100% особового складу – це військовослужбовці 1 і 2 категорії, тобто мають високі морально-психологічні якості і бойовий дух. Однак, проведені на замовлення російських радників соцдослідження показали, що 65-80% особового складу відносяться до 3 і 4 категорії, тобто з низьким моральним духом, психологічними проблемами, в першу чергу на ґрунті наркоманії та алкоголізму,
– зазначив Дмитро Тимчук.


      Відтак, за його словами, ситуацію для окупантів "рятують" підрозділи збройних сил Російської Федерації та російські найманці.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
ТЕГИ: ДНР,ЛНР,Александр Захарченко ДНР,ДНР новости сегодня,ДНР новости,ЛНР новости
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.