Армія, якою ми пишаємось

13 января 2018, 21:56
1
3815
Армія, якою ми пишаємось

Зверніть увагу, як за останній час змінилась наша армія...

Українська армія без сумніву зробила величезний стрибок у розвитку свого озброєння. Тим більше, що тільки за 2017 рік в українській збройній промисловості стався значний прорив у збагаченні оборонного комплексу України.

За такий короткий час, що був виділений нашій державі на відновлення себе, після років занепаду і простою великих підприємств, Україні однозначно є чим пишатися.  Чого варті тільки сотні нових одиниць військової техніки та озброєння, що були передані українським захисникам у військові підрозділи за останні роки.

Тому сміливо можна говорити про те, що за останні роки українські війська отримали першокласні модернізовані танки, БМП, літаки, артилерію, та інші якісні засоби оборони включаючи і зброю.

Мова у першу чергу йде про такі зразки, як танки "Булат", нові БТР, ракетне устаткування та сотні інших видів озброєння від унікальних вітчизняних заводів, що виготовляють компоненти не тільки для України, а і для закордонних компаній, успішно представляють його на міжнародних виставках.

Особливо хочеться відмітити, що за останній рік для української армії було успішно завершено створення і випробувано нову військову техніку. Подібні розробки в першу чергу призначені для посилення міці нашого українського війська. Так вітчизняні фахівці спеціалізованих заводів Києва, Харкова та Львова, створили і провели спеціальні заводські випробування новітніх українських бойових машин.

Для того, щоб переконатися у міці, справності та звісно ж безпеці такої техніки спеціалісти неодноразово випробовують готові машини, долавши на них сотні кілометрів по бездоріжжю.

Не можна не згадати, що нова українська бойова техніка проходить також і різноманітні вогневі випробування за різних несприятливих та звичайних погодних умов.

Стосовно подальшого розвитку української збройної промисловості можемо чітко побачити значний стрибок вгору, особливо у порівнянні із ситуацією, що відбувалась у країні ще десять років тому.

Нажаль, повний занепад армії періоду Януковича привів до страшних наслідків. Але як бачимо, на прикладі останніх років, поступово ситуація налагоджується і армія маленькими, але впевненими кроками іде в напрямку розвитку, модернізації та збагачення своєї бойової міці. Такі наполегливі кроки допоможуть Україні чітко закріпитися на світовому ринку та заявити про себе, як про серйозну державу, що може дати відсіч ворогам і постояти за себе на полі бою.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: Украина,армия и вооружение,армия,Украинская армия,модернизация
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.