Патріотизм з дитинства.

10 августа 2017, 13:02
1
55

Дитячий табір, в якому програма підготовки, майже не відрізняється від курсу молодого бійця для дорослих.

Спортивно патріотичний табір «Слобожанин» існує вже три роки. Тут, в мальовничому та екологічно чистому середовищі, в перебігу зміни, близько двадцяти днів, діти середнього шкільного віку і старшокласники вивчають основи тактики, тактичну медицину, Українську історію і літературу. Набувають навички поводження з холодною та вогнепальною зброєю. Табір «Слобожанин» - волонтерський проект, який існує під егідою Національного Корпуси (фактично, - Азовського руху). Перебування для дітей тут безкоштовно, для того, щоб дитина потрапила даний дитячий табір батькам треба просто заповнити анкету. Багато з вихователів табору - ветерани АТО на сході України, передають дітям свій досвід виживання, життєві підвалини і патріотизм.

Заїзди в табір проходять не тільки влітку, а й восени взимку і навесні. У таборі для цього є всі умови. Головним досягненням табору вихователі вважають той факт, що вихованці не втрачають після зміни в таборі придбані соціальні зв'язки, і, в подальшому, спільно беруть участь в різних соціальних подіях. Атмосфера табору в фотоальбомі, а подробиці перебування в ньому дітей у відеосюжеті:

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: воспитание,Патриотизм,детский досуг
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.