Хто нацист? Особливості українських праворадикалів

23 июня 2017, 16:05
Владелец страницы
0
89
Хто нацист? Особливості українських праворадикалів

Хто вони такі – українські праві? Яка їхня роль у протидії гібридній агресії проти України?

Чим українські праворадикали відрізняються від праворадикалів Росії та Європи? Чи є в Україні нацисти? Які причини радикалізації?

Ще після Майдану 2004 року російськомовна частина інтернету почала наповнюватися статтями про «бандеровцов-головорезов» і «украинских фашистов». Споживачі цього контенту, переважно пострадянська молодь, ще задовго до Революції гідності були інфіковані «страшилками», які витворили у їхній свідомості образ українського націоналіста як «нациста», «людоеда-упыря».

Тож жертви цієї кремлівської пропаганди, і не лише в Росії, а й в Україні та інших країнах, сприйняли повстання проти режиму Януковича через призму нав’язаних їм уявлень. Це, зокрема, посприяло окупації Криму та частини Донбасу. Багато у чому, хоч і з деякими змінами, такий стереотип, весь час підтримуваний пропагандистськими ресурсами Кремля, залишається поширеним і досі.

Між тим, дослідники правих радикальних рухів і неонацизму зазначають, що Україна, попри об’єктивні фактори радикалізації, як то необхідність протистояти агресії на тлі невдоволеності суспільства корумпованістю старих політичних еліт та бідністю населення, все ж не демонструє такої підтримки правих, яка наразі спостерігається в інших країнах Європи.

P.S. Я зібрала думки експертів, то ж чекайте на продовження. 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.