Російські спецслужби розвивають в Україні фейкові громади

24 мая 2017, 12:47
Владелец страницы
0
105
 Російські спецслужби розвивають в Україні фейкові громади

Для протидії центральній владі агенти РФ використовують громади публічного права, псевдотериторіальні об’єднання і «козаків».

Російські спецслужби намагаються активізувати сепаратистські настрої в різних регіонах України і дестабілізувати ситуацію за допомогою фейкових територіальних громад. Таку інформацію повідомив на брифінгу представник СБУ.

За словами Гуськова, перші факти використання в Україні спецслужбами сусідньої держави таких «громад» відзначилися ще в 2007 році. Активізація осередків сепаратистів розпочалася в 2012 році, причому зараз СБУ виділяє три основних напрямки.

«Ми їх чітко бачимо, вони не перетинаються і не перешкоджають один одному. Перше – територіальні громади публічного права. Вони виступають під маскою організацій. Друге – псевдотериторіальні, які категорично проти, щоб їх реєстрували. І третє – це «козацькі» організації: про них мало говорять, але на сьогодні їх зареєстровано понад дві», - пояснив він.

         Раніше глава СБУ заявив, що розв’язана Росією гібридна війна охоплює всі регіони України і симулює сепаратистські рухи. 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.