У Харкові відзначили третю річницю революції гідності.

22 ноября 2016, 21:21
Владелец страницы
0
88

Увечері понеділка, двадцять першого листопада, патріотично налаштовані Харків'яни відзначили День Гідності та Свободи, з якого, три роки тому, почалася революція гідності.

У Харкові відзначили третю річницю революції гідності.

Увечері понеділка, двадцять першого листопада, патріотично налаштовані Харків'яни відзначили День Гідності та Свободи, з якого, три роки тому, почалася революція гідності.

Близько трьохсот людей зібралися біля пам'ятника Тараса Шевченка, що традиційно є місцем зборів активістів і волонтерів, своєрідним символом Євромайдану у Харкові. Захід розпочався з хвилини мовчання по харківським героєм Небесної сотні, загиблих в ході теракту біля Палацу спорту, а також убитих на Донбасі захисників України. Після чого відбулося нагородження активістів, волонтерів, і ветеранів АТО пам'ятними нагородами, зокрема: медаллю «За оборону рідної держави», пам'ятною медаллю «За оборону Щастя», нагрудним знаком «Гідність і свобода", пам'ятною медаллю "За мужність і самовідданість", медаллю "За вірність національній ідеї". У мітингу, після церемонії нагородження, взяли участь, також, священнослужителі Української православної церкви Київського патріархату, чиновники облдержадміністрації.

«Сьогодні я, разом з Вами, більше як харків'янка, а не як голова облдержадміністрації. Вважаю, що сьогоднішня дата є однією з головних дат в історії сучасної України. Саме молодь, - молоде, прогресивне і проєвропейськи налаштоване суспільство повстало проти повернення України в пострадянські часи. Тоді вони вистояли і культивували волю і бажання свободи »

©Світлична Юлія Олександрівна

глава Харківської облдержадміністрації.

Під час проведення мітингу біля пам'ятника Шевченку активістам стало відомо про повідомлення що до мінування Харківського театру опери та балету, де після мітингу мав відбутися святковий концерт. Однак, після ретельної перевірки вибухотехніками нічого підозрілого в будівлі так і не було виявлено, а запланований концерт за участю Микола Воловик, Село і Люди, Urbanistan, П@П Карло та інших виконавців і літераторів пройшов вчасно.

Атмосфера заходу у фотоальбомі, а думки учасників Революції гідності, через три роки після переломних, драматичних подій в житті нашої держави у відеосюжеті:

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: Харків,Євромайдан
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.