Фрунзенський суд Харкова в черговий переніс справу вбивства Дениса Костяка.

5 ноября 2016, 13:35
0
41
Фрунзенський суд Харкова в черговий переніс справу вбивства Дениса Костяка.

Офіційна причина перенесення справи - захворювання судді.

Вбивство підлітка сталося ввечері шостого січня. За словами Наталії, родички убитого, під час прогулянки до компанії молодих людей під'їхав, на велосипеді, чоловік середніх років, розговорився. Денис запропонував йому покататися наввипередки і виграв парі. В якості призу чоловік пригостив молодих людей пивом. Коли пиво почало закінчуватиметься Наталя відійшла в магазин, а після повернення побачила дійсно жахливу сцену. Брат її чоловіка лежав мертвий у величезній калюжі крові... Неподалік, стікаючи кров'ю, сидів і кликав на допомогу, і її чоловік. Чоловіка, що намагався втекти з місця злочину затримав співробітник пожежної охорони, що став мимовільним свідком події. 
Попри те, що вбивця був спійманий на місці злочину, і, за словами родичів убитого, повністю визнав свою вину, слідчі і судові дії у цій справі триває вже десятий місяць. Суд у цій справі дивним чином постійно переноситься з тієї, чи іншої причини, що власне і змусило Тетяну, матір вбитого хлопця, просити про допомогу у патріотичного молодіжного співтовариства «Ярило» до якого входив Денис. За її словами, процес спеціально затягують, щоб зменшити термін обвинуваченому, користуючись законом Савченко. Прийшовши на суд у справі вбивства Дениса Костяка, молоді люди дізналися про чергове перенесення засідання. 
Подробиці у відеосюжеті...

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: Харьков,суд,убийство
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.