Як «Свідомий» помстився «Моторолі», або любовний трикутник по-ДНРівські.

20 жовтня 2016, 15:34
Власник сторінки
менеджер
0
5430
Як «Свідомий» помстився «Моторолі»,  або любовний трикутник по-ДНРівські.

Останнім часом «Моторолу» майже щоденно у вечірній час бачили у присутності мешканки м.Донецьк Нікітіної Лілії Олександрівни, 1991 р.н.

16.10.2016 близько 20 год. було приведено в дію вибуховий пристрій  у ліфті  будинку, де мешкав «Моторола» (громадянин РФ Арсен Павлов, командир т.зв. «Спарти»). Під час вибуху «Моторола» знаходився в епіцентрі вибуху, під час якого останній отримав поранення несумісні з життям. 
Окуповані території Луганської та Донецької областей хороший плацдарм для реалізації  маніакальних розладів ущербних індивідуумів, які є списаним матеріалом для Росії.
Відомо, що "Моторола" особисто убив українського бійця Ігоря Брановицкого - кіборг-кулеметника 81-ої штурмової десантної бригади, якого узяли в полон в Донецькому аеропорту. "Моторола" признався у вбивстві сам, в розмові з журналістом газети Kyiv Post. На записі розмови терорист похвалився, що особисто стратив 15 полонених. 
А тепер, як то кажуть собаці - собача смерть.
Наразі викликає особливу увагу той факт, що (очевидці бачили машину та  особисту охорону померлого біля під’їзду Нікітіної Л. між 19.00 та 20.00 в день вибуху).
Загиблий звернув прискіпливу увагу на зазначену дівчину завдяки своєму особистому охоронцю з позивним «Свідомий» (Ростока Любомир Станіславович, колишній мешканець м. Слов’янськ) – Нікітіна Л. потайки зустрічалась з зазначеним колишнім молодим, ефектним тренером бальних танців з м. Слов’янськ тим часом отримуючи «матеріальну підтримку» від шефа «Моторола» також обіцяв їй посприяти у отриманні т.зв. «громадянства ДНР», хоча Нікітіна Л. на сьогоднішній день не зареєстрована на тимчасово окупованій території.
З появою в її житті «Мотороли», який не приховував відносини з Нікітіною Л. від широкого загалу й ймовірно «свідомо дратував «Свідомого», у м. Донецьк виник класичний любовний трикутник в складі красуні, одного з найвпливовіших військових діячів т.зв. «ДНР» та його особистого охоронця. За даними свідків, «Свідомого» бачили у безпосередній близькості до «Мотороли», який під час вибуху «сумлінно» виконував свої службові обов’язки.
З огляду на вибух у центрі м.Донецьк у під’їзді однієї із самих охороняємих персоналій т.зв. «ДНР» -  перемогу в любовному протистоянні отримав більш енергійний та палкий «Свідомий», який, перебуваючи в статусі особистого охоронця загиблого, мав всі можливості підготувати та влаштувати зазначений вибух.
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
ТЕГИ: Донецкая область,Луганская область,любовники,вбивство,Моторола,поранення,смерть Моторолы
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.