Проект «Тепло в кожен дитячий будинок» реалізовується на Луганщині

13 июня 2016, 06:24
журналіст, громадський діяч
0
16
Проект «Тепло в кожен дитячий будинок» реалізовується на Луганщині

Нещодавно представники БФ «Заради дітей України» відвідали Кремінську обласну спеціальну ЗОШ-інтернат Луганської області, в якій потрібно замінити 25 вікон.

Нещодавно представники БФ «Заради дітей України» відвідали Кремінську обласну спеціальну ЗОШ-інтернат Луганської області, в якій потрібно замінити 25 вікон.                        

Утеплення дитячих закладів стало одним із ключових направлень у діяльності Благодійного фонду «Заради дітей України» в 2016-му році. Проект під назвою «Тепло в кожен дитячий будинок» має статус всеукраїнського та вже за невеликий проміжок часу дав свої позитивні результати.

Так, даний проект «Тепло в кожен дитячий будинок» надав нашому Благодійному фонду можливість виявити потреби дитячих будинків і поступово їх задовольнити. Одними з перших закладів для яких волонтери фонду почали збирати допомогу стали Чигиринська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів та Одеський будинок-інтернат для дітей - інвалідів. За півтора місяці була зібрана необхідна сума для заміни 29 вікон та утеплення даху (5 корпусів). На сьогоднішній день також встановлено вже 9 вікон у Богодухівському дитячому будинку-інтернаті та тривають роботи з утеплення фасаду (3-й поверх). Київський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей «Переяслав», що розташований у с. Циблі Переяслав-Хмельницького району, мав потребу з заміною теплотраси, з цим також ми впорались. Кошти зібрано завдяки небайдужим українцям, які розподіляють з нашим благодійним фондом думку про те, що тепло повинно бути у кожному дитячому будинку.

Наразі допомоги потребує Кремінська обласна спеціальна ЗОШ-інтернат Луганської області (вул. Піддубна буд.18, м. Кремінна), у якій потрібно замінити 25 дерев’яних вікон на металопластикові енергозберігаючі. Всі небайдужі, можуть також долучитись до цієї доброї справи та допомогти дітям отримати омріяне тепло!

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.