Конкурс малюнків на тему тепла

14 червня 2016, 19:03
Власник сторінки
журналіст, громадський діяч
0
109
Конкурс малюнків на тему тепла

Благодійний фонд «Заради дітей України» проводить конкурс малюнків на тему «Тепло в кожен дитячий будинок». Термін проведення з 10-го червня по 4-те липня.

Для участі в даному конкурсі було відібрано сім дитячих закладів з усієї України. Деякі з них є учасниками проекту Всеукраїнського проекту з утеплення, організованого Благодійним фондом. Серед цих закладів:

1.      Богодухівський дитячий будинок-інтернат, м. Богодухів, Харківська область

2.      Київський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей «Переяслав», с. Циблі, Переяслав-Хмельницький район, Київська область

3.      Запорізький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей, м. Запоріжжя

4.      Одеський дитячий будинок-інтернат (для дівчат), м. Одеса

5.      Спеціальний навчально-виховний комплекс «Мрiя», м. Київ

6.      Обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей «Сонячний дім», м. Житомир

7.      Дитячий оздоровчий табір «Веселка», м. Скадовськ, Херсонська область

Кількість малюнків, яку мають подати вихованці кожного із вищезазначених закладів – від 5-ти до 20-ти шт. Одна дитина може подати лише одну роботу.

Діти віком до 15-ти років мають намалювати як вони бачать тепло у своєму будинку. Це може бути і будинок, і небо, і сонце, і дерева, і річка, і родина тощо. Кожна дитина має свою творчу фантазію, тож тут вона має вільний простів для креативу.

Основним завданням конкурсу малюнків від БФ «Заради дітей України» є розуміння та візуалізація дітьми такого багатогранного поняття, як тепло. Також важливо надати дітям винагороду за їхню працю і проявлений талант. Тож для подальшої творчості 6 дітей (по одній дитині-учаснику із шести закладів) отримають набори для творчості, які волонтери фонду відправлять поштою на адресу дитячого закладу. Переможець (учасник одного закладу) отримає здійснення своєї мрії. Для цього Благодійний фонд ставить фіксовану суму у розмірі 3-х тисяч гривень, в рамках якої дитина може озвучити мрію. 

Кращий малюнок конкурсу стане офіційним логотипом проекту з утеплення дитбудинків.

А для того, щоб визначити переможців, потрібно постійно слідкувати за новинами фонду «Заради дітей України» у соціальних мережах.

Саме тут буде регулярно подаватись інформація з приводу конкурсу, і, найголовніше, - ви матимете можливість побачити художні шедеври від діток. Оцінка, яку ви можете віддати дитині, - «лайк». А поки що вашій увазі пропонуємо поглянути на роботи волонтерів Благодійного фонду «Заради дітей України», які задали старт цьому конкурсу та також намалювали як вони бачать тепло у дитбудинках. 

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
ТЕГИ: дети,конкурс,Тепло,рисунок
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.