БФ "Заради дітей України" придбав функціональне ліжко в Київський онкоцентр

13 июня 2016, 05:56
Владелец страницы
журналіст, громадський діяч
0
24
БФ  Заради дітей України  придбав функціональне ліжко в Київський онкоцентр

БФ «Заради дітей України» провів акцію по збору коштів для дитячого відділення Київського онкоцентру. Так, на сьогоднішній день закупили ліки, медичне функціональне ліжко та протипролежневу систему.

Як повідомлялось раніше, у Києві БФ «Заради дітей України» влаштував благодійну акцію «Час добра», до якої долучились байкери. Захід пройшов на території Київського міського онкологічного центру (вул. Верховинна, 69). Саме заради дітей-пацієнтів цього закладу і зібрались того дня благодійники та МОТОукраїнці, щоб зібрати кошти на придбання для них ліків.

Волонтери фонду регулярно допомагають пацієнтам дитячого відділення Київського міського онкологічного центру. Назару Сорокопуду – хлопчику, якому видалили пухлину головного мозку, Благодійний фонд регулярно допомагає і фінансами, і ліками, і всім необхідним. Всі інші діти з цього центру також потребують допомоги. І хоча у всіх них є батьки, їхні хвороби забирають усе фінансування, і допомога небайдужих їм дуже потрібна. Саме тому придбання необхідних ліків в  дитяче відділення Київського міського онкологічного центру стало першочерговою метою даної акції. Відділення розраховане на 40 дітей. Переважна кількість пацієнтів не досягла навіть 10-річного віку. Серед них діти з малозабезпечених сімей, які просто не можуть придбати ліки від хвороби.

Медичне функціональне ліжко та протипролежневу систему днями придбали та передали у дане дитяче відділення. Першим лікуватись на новому ліжку буде Артем Харченко – хлопчик, який під час самої благодійної акції «Час добра» вразив публіку неймовірною грою на гітарі та вокальним супроводом. Ознайомитись з талантом хлопця можна, переглянувши відео.

Тож бажаємо Артему та всім іншим дітям швидкого одужання!

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: дети,благотворительность,онкология
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.