Допоможімо Васильку здолати ДЦП та епілепсію

30 березня 2016, 22:31
Власник сторінки
журналіст, громадський діяч
3
28

У наш час серед дітей України, на превеликий жаль, є ті, які мають неабиякі вади здоров’я. Родини, у яких підростають такі діти, потребують постійної моральної та фінансової підтримки.

Адже розуміти, ростити, виховувати, доглядати дитину, яка має певні відхилення від норми у плані здоров’я, неймовірно тяжко. Наш Благодійний фонд «Заради дітей України» постійно займається допомогою таким дітям та всіляко підтримує ці родини. Адже, як показує практика, середньостатистична Українська сім’я, яка має хвору дитину, не спроможна у повному обсязі фінансово оплачувати операції дитині, реабілітацію, постійний медичний догляд тощо.Марчук Василь з перших днів свого життя хворіє. Діагноз, який поставили маленькому Васильку – дитячий церебральний параліч, подвійна геміплегія зі стійкими важкими руховими порушеннями; симптоматична епілепсія (часті міоклонічні приступи), фармакорезистна форма; затримка психомовленнєвого розвитку. Нападів епілепсії у хлопчика може бути до 100 разів на день. Він не може ніяким чином самостійно пересуватись, розмовляти, їсти. Проживає родина Марчуків у Яремче. Всі небайдужі земляки, близькі, знайомі і незнайомі з сім’єю, просто небайдужі, люди допомагають коштами родині. Та, все-рівно, цього недостатньо для того, аби довгоочікуване лікування хлопчик пройшов у Німеччині. Більше 50-ти тисяч євро зможуть полегшити життя хлопчика та його батьків. Саме така сума грошей потрібна для того, щоб Василька лікували німецькі лікарі. Наш фонд та родина Марчуків просимо небайдужих людей про допомогу. Адже неможливо дивитись на щоденні муки дитини та сльози батьків. Маємо надію, що спільними зусиллями ми зможемо зібрати ці кошти і допомогти малюку, в якого все життя ще попереду. Закликаємо всіх небайдужих українців долучитися до цієї доброї справи.Контакти фонду можна знайти на офіційному сайті http://zaradi-ditey.com.ua/ 
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
ТЕГИ: Украина,дети,благотворительность,помощь
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.