ПОЛІЦІЯ - ПРОГРЕС ЧИ ПОМИЛКА ?!

18 февраля 2016, 22:11
Владелец страницы
Економіст
2
778
ПОЛІЦІЯ - ПРОГРЕС ЧИ ПОМИЛКА ?!

Ціна життя кожного громадянина - понад усе!

Попри злочинний розтріл BMW, фактичне вбивство перехожої поліцейським авто в Одессі, затримання поліцейського, що реалізував наркотики і т.д., вважаю запровадження поліції реальною реформою направленою на прогрес. Щоб бути лаконічним поясню словами народної мудрості - "Не помиляється той, хто нічого не робить!". Справді, таку реформу реалізувати без помилок не можливо. Відсоток покидьків, які замаскувавшись, потрапили до лав правоохоронців нового типу чималий. З жалем визнаю, що злочини, помилки і хамство ще будуть мати місце в роботі поліції. Але давайте будемо дивитись правді у вічі. Невже ми не помічаємо видозмін? Скільки разів ми з Вами бачили чатуючих ментів під знаком чи за рогом за останній рік? Як швидко на місце ДТП до Вас приїзджали раніше працівники ДАІ? У мене була прикра можливість порівняти і скажу Вам таке, що навіть маючи колись товариша у вищих ешелонах ДАІ, на ДТП за моєю участю міліція приїзджали пізніше ніж нова поліція без дзвінка. Мене раніше не попереджали, а намагались у будь-який спосіб оштрафувати. Зараз я бачучи сині вогники поліцейського патруля відчуваю себе комфортніше і це навіть попри страшні події 7 лютого. Ну і нарешті: старе МВС було краще? Воно нас всіх влаштовувало і не було причетне до звірств та злочинів? Ми хочемо повернення старих ментів?

Цим дописом я не хочу співати оди керівництву МВС. Вважаю, що вони зробили дуже мало і вся їх заслуга лише у тому, що вони дозволили реформі започаткуватись. Цим дописом я хочу підтримати тих молодих хлопців і дівчат, які освячені Революцією гідності вирішили присвятити своє життя боротьбі за справедливе і правове суспільство. Я бачив багатьох з них. Бачив їх очі, співчуття і завзяття. І констатую: більшість з них - кращі сини і доньки України. Ми немаємо права сьогодні вбити вогонь поклику в їх очах.

Розумію, що зараз наш дух консерватизму, острах змін, попри реваншистські настрої оплічників старої системи можуть загасити вогник надії, вогник реформ. І прошу друзів з розумом реагувати.

Всі ті виродки, які одягнувши форму поліцейського чинять безчинства повинні бути покарані! “Ціна життя кожного громадянина – понад усе!”  – це гасло повинно бути непорушним принципом нової поліції. Всіх хто так не вважає – треба виганяти з лав правоохоронців. Всіх хто цей принцип порушує - треба випікати розжареним залізом. Ніякої індулігенції форма надавати не може. І тут бачу завдання для справжніх патріотів України в формі поліцейських. Їм випала нелегка доля захистити реформу до якої вони причетні і позбутись троянських коней, гнид старої системи.

Вважаю найбільшою помилкою влади - імплементацію працівників старої системи МВС у нову поліцію. У такий спосіб вірус злочинності, корупції і зловживань закинуто в нову систему. Час підготовки та відбору кадрів теж викликає багато запитань. Можливо всі ці помилки зроблено свідомо, щоб показати недієздатність нас, як нації, створити справді прогресивне суспільство.

Головна провина за помилки, зловживання, корупцію нової поліції лежить виключно на очільниках МВС. Вони не запровадили запобіжники для успішного розвитку реформи. Вони не знайшли сміливості вийти до суспільства з зізнанням, що є в бочці перспектив ложка дьогтю. Вони боягузи, які заслуговують на потурання, зневагу і заміну. Але цей негатив не можна виливати на рядових поліцейських.

Особисто я чекаю реформ. Чекаю всім серцем і душою. Хочу, щоб з реформи правоохоронних органів започаткувався розквіт рефом України. “Перший налисник” – виявився недосконалим, але єдиновірним шляхом є виправлення помилки і рух вперед.

P.S. Для особливо критичних і прискіпливих наперед інформую - родичів, друзів, знайомих у новій поліції немаю та не шукаю. ;)

 

 

 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: народ,МВС,влада,поліція
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.