Чигиринська школа-інтернат потребує допомоги з заміною вікон

17 февраля 2016, 19:25
журналіст, громадський діяч
0
77

Ні для кого не є секретом, що дитячі будинки в Україні потребують значної допомоги, оскільки державного забезпечення їм не вистачає. Особливо гостро постає питання утеплення.

Часто трапляється таке, що температура у приміщеннях не відповідає нормі, і діткам доводиться мерзнути. Також чимало дитбудинків потребують заміни системи опалення, вікон, утеплення стін тощо.

Враховуючи актуальність проблеми, командою Благодійного фонду «Заради дітей України» було розпочато всеукраїнську програму підтримки дитячих будинків, які потребують допомоги з утепленням. Програма має назву «Тепло в кожен дитячий будинок». Перші дитячі заклади, які підпадають під дану програму – це Запорізький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей (м. Запоріжжя), Чигиринська школа-інтернат для дітей сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування (м. Чигирин, Черкаська обл.) та Одеський будинок-інтернат для дітей-інвалідів (м. Одеса).  Від цих трьох закладів на адресу нашого фонду надійшли листи з проханням про допомогу.

На днях представник фонду Тетяна Власюк відвідала Чигиринську школу-інтернат. Це спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів Черкаської обласної ради для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Працює вона з 1989 року як інтернатний заклад для розумово відсталих дітей. У ній навчається 92 дитини. Директор школи-інтернату С.О.Мандич у листі до фонду зазначав, що школа-інтернат потребує допомоги з заміною старих віконних рам на енергозберігаючі.

Благодійний фонд «Заради дітей України» розпочинає збір коштів на утеплення цих дитячих закладів. Якщо ви маєте можливість та бажання допомогти у цій благородній справі, просимо підтримати. Контакти фонду на сайті: http://korrespondent.net/url.hnd?url=http%3a%2f%2fzaradi-ditey.com.ua%2f

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: благотворительность,помощь,детский дом
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.