Відправлення бійців роти "Східний Корпус" в зону АТО (Фото та відео)

11 декабря 2015, 00:50
Владелец страницы
10
469

Бійці підрозділу щиро вдячні волонтерам за допомогу в оснащенні, та повністю готові до будь-яких ситуацій...

Близько половини бійців, які вирушили на передову, - їдуть туди вперше, та будуть отримувати досвід перебування в зоні бойових дій разом з досвідченими бійцями, які пройшли бойові дії під Широкино.

Крім друзів і родичів, проводити бійців на передову, прийшло безліч волонтерів, активістів, просто небайдужих людей.

Під час шикування бійцям подарували кнжки, що описують героїчний опір українських патріотів проти радянської окупації, та диктатури...

Всупереч переживанням рідних і близьких, бо перебування в зоні бойових дій не обіцяє не чого доброго для будь-якої нормальної людини, відрядження в зону проведення АТО бійці не бояться. Вважають захист батьківщини своїм обов'язком.

«Наші бійці чекають, коли ми виїдемо в зону АТО, але у нас дуже великі проміжки між виїздами, зате є більше час до них підготується. На даний момент ми повністю готові до будь-якої ситуації »

Андрій Малиш.

Молодший лейтенант. Заступник командира

 роти спеціального призначення "Східний Корпус"

За словами Олега Ширяєва, командира підрозділу, бійці повністю оснащені й укомплектовані не в останню чергу завдяки волонтерам. Особливу роль у допомозі роті грає «Цивільний корпус» полку Азов.

Деталі відрядження і чисельність тих, хто виїхав тримається у таємниці, але всім нам зрозуміло, що новорічні свята наші хлопці зустрінуть в зоні бойових дій...


Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: Харьков,батальон Азов
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.