НАШІ ЦІННОСТІ – ХРИСТИЯНСЬКО-ДЕМОКРАТИЧНІ Част. 3

21 октября 2015, 17:19
Владелец страницы
Народний депутат України
0
72

Вивчивши історію питання (традиції, розроблені нашими предками) про цінності, характерних для України, важливо звернути увагу і на ситуацію, яка склалася сьогодні.


Наступне питання, яке я ставлю на підтвердження того, що Наші цінності - християнсько-демократичні - Що ми маємо сьогодні?

В сучасній України згідно статті 3 Конституції визначено, що людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканість і безпека є найвищою соціальною цінністю. Ця мета цілком відповідає гуманістичним ідеалам сучасних розвинутих демократичних держав, але сьогодні як і два десятиліття тому, коли ця мета була визначена, ми так само далеко від її реалізації.

На наше переконання, головною причиною такого стану є неналежне використання саме християнських надбань наших предків.

Крайня радикалізація і жорстка комерціалізація нашого суспільства свідчать, що значною мірою втрачені у ХХ столітті духовні основи нашого народу досі не відновилися, а християнські цінності повертаються більше за формою, ніж за їх справжнім глибинним змістом.

В результаті суспільство живе в умовах «розрідженого духовного простору», проголошуючи формальне правило – «ми підтримуємо все хороше і виступаємо проти всього поганого». Детально це питання розглянуто у нашій публікації «Партії мають стати ідеологічними провідниками розбудови України».  
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: Україна,цінності,система цінностей
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.