Адаптаційний центр цивільного корпусу Азов у Харкові. (ФОТО ТА ВІДЕО)

6 сентября 2015, 17:53
0
132

Не так важко виграти війну, як важко повернуться з неї, - такий загальний зміст статей, що все частіше з'являються на просторах українського сегменту інтернету.

Окрім серйозних проблем з психологічною адаптацією, воїни, які повернулися із зони АТО нерідко відчувають і масу юридичних проблем з бюрократичною системою. Особливо важко доводиться тим захисникам України, чий будинок залишився там ... У зоні ведення військових дій.

Сьогодні вже не для кого не секрет, що часто-густо, замість уваги і турботи з боку держави, люди, які захищали існування України на сході, отримують від влади лише чисто формальний підхід до своїх проблем. Просто уявіть собі на наодинці з української бюрократичною системою людину, яка довгий час воювала з терористами...

Для психологічної та юридичної допомоги захисникам України, які повернулися із зони проведення АТО, цивільний корпус АЗОВ створив спеціальний адаптаційний центр. Початок проекту було покладено ще не за довго до презентації цивільного корпусу Азов у ​​Харкові, і сьогодні проект практично реалізований. У стінах центру бійцям прийдуть на допомогу як досвідчені психологи, що використовують унікальні програми адаптації до мирного життя після знаходження в зоні військових дій, так і професійні юристи, які мають гідні навички спілкування з чиновницьким апаратом.

Адаптаційний центр буквально створений таким чином, щоб кожен приходячи в нього відчував себе як вдома. Будівля центру впритул примикає до храму, і буквально утопає у квітах і оранжереях, створюючи атмосферу спокою і затишку. Тому кращого місця для проходження адаптації, у Харкові, напевно не варто й шукати. Бійці, яким необхідна допомога можуть звернеться у центр за телефонами:

+38 0631117977 та +380983639006

Подробиці про адаптаційний центр можна побачити на фото та у відеосюжеті: 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: Харків,Україна,батальон Азов,реабілітація
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.