У Харкові пройшла презентація Цивільного Корпуса полку Азов. (ФОТО та ВІДЕО)

28 августа 2015, 08:39
Владелец страницы
0
350

Також у ході презентації було уперше наголошено на створенні у майбутньому Азовом політичної партії

У четвер 27 серпня, у конференц залі стадіону Металіст, пройшла презентація Цивільного Корпусу Азову у Харкові. Окрім самих активістів цивільного корпусу Азова та багатьох журналістів на презентації були присутні відомі у місті волонтери, активісти та громадські діячи. Замість народного депутата Андрія Білецького, що не зміг приїхати на презентацію через суттєве погіршення ситуації на фронті, Цивільний Корпус Азов був презентований  відомим політичним та державним діячем Романом Зваричем.

«Згодом, і я мабуть вперше буду говорити про це публічно, ми будемо також творити свою політичну партію»

-       Роман Зварич.

Під час презентації Роман Зварич поділився подальшими планами Азовців що до створення власної політичної партії, насамперед для вирішення, головного та нагального сьогодні завдання, з яким, на його думку не може впорається сьогоднішня влада у Києві - забезпечення безпеки пересічних українців, однак тут же зазначив, що на майбутніх місцевих виборах, що пройдуть  восени 2015 року, партія брати участь не буде, оскільки активісти вважають їх проведення шляхом до руйнування унітарності України, та не хочуть приймати у цьому участі.

Під час презентації проекту Цивільного Корпуса Азову, його головою було призначено командира роти «Східний Корпус» Олега Ширяева (Друг Сірко), також було зазначено про об'єднання Цивільного Корпусу Азов у Харкові та г.о. «Східний Корпус»

Як це було можна побачити на відео...
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: Харків,презентація,батальон Азов
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.