КОНСТИТУЦІЯ і БІЗНЕС ?!

27 серпня 2015, 22:47
Власник сторінки
Економіст
0
207
КОНСТИТУЦІЯ  і  БІЗНЕС ?!

Конституційні зміни ?!

Законотворча вакханалія, правовий нігелізм на фоні фактичної військової агресії поставили все підприємництво України на межу краху. Жодної стовідсотково сталої складової у взаємовідносинах влада - бізнес - громадянин не залишається. Єдиним, більш-менш сталим, правоустановлюючим документом є Конституція, яка гарантує права та свободи кожному громадянину, а відтак і бізнесу. Цей документ є останнім острівцем стабільності!
Саме ним закріплено право на приватну власність. 
За всі часи незалежності кожна нова влада намагалася і частково змінювала цей ключовий документ в угоду своїх політичних зисків. Але зараз, в цей доленосний час, вносити зміни до Конституції недоцільно і небезпечно. Посилити дизбаланс сьогоднішньої недолугої системи - це наблизити кончину всіх суспільних взаємовідносин і як наслідок вбити економіку та знищити державу. Особисто я, як підприємець України, не зацікавлений у такому розвитку подій. Чудово усвідомлюю мету закладення Положень Конституції, які забороняють вносити до неї будь-які зміни за часів надзвичайного стану (військових дій). Не розумію та не сприймаю нагальність сьогоднішніх задекларованих Президентом змін до Конституції. Вважаю їх недоопрацьованими, кулуарними і несвоєчасними. Вбачаю в цих змінах зиск лише для олігархічних кланів, які знаходяться при владі. 
Довожу до колег свою позицію щодо категоричної непідтримки внесення змін до Конституції сьогодні!
Конституцію треба виконувати, а не змінювати!
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
ТЕГИ: власть,Конституция,бизнес,Верховный Совет,Верховная Рада,Кабинет Министров,предприниматели,предприниматель,власть и народ,Президент Украины,Україна,влада,Президент України,економіка України,бізнес,бізнес-клімат,підприємництво
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.