КОНСТИТУЦІЯ і БІЗНЕС ?!

27 августа 2015, 22:47
Владелец страницы
Економіст
0
200
КОНСТИТУЦІЯ  і  БІЗНЕС ?!

Конституційні зміни ?!

Законотворча вакханалія, правовий нігелізм на фоні фактичної військової агресії поставили все підприємництво України на межу краху. Жодної стовідсотково сталої складової у взаємовідносинах влада - бізнес - громадянин не залишається. Єдиним, більш-менш сталим, правоустановлюючим документом є Конституція, яка гарантує права та свободи кожному громадянину, а відтак і бізнесу. Цей документ є останнім острівцем стабільності!
Саме ним закріплено право на приватну власність. 
За всі часи незалежності кожна нова влада намагалася і частково змінювала цей ключовий документ в угоду своїх політичних зисків. Але зараз, в цей доленосний час, вносити зміни до Конституції недоцільно і небезпечно. Посилити дизбаланс сьогоднішньої недолугої системи - це наблизити кончину всіх суспільних взаємовідносин і як наслідок вбити економіку та знищити державу. Особисто я, як підприємець України, не зацікавлений у такому розвитку подій. Чудово усвідомлюю мету закладення Положень Конституції, які забороняють вносити до неї будь-які зміни за часів надзвичайного стану (військових дій). Не розумію та не сприймаю нагальність сьогоднішніх задекларованих Президентом змін до Конституції. Вважаю їх недоопрацьованими, кулуарними і несвоєчасними. Вбачаю в цих змінах зиск лише для олігархічних кланів, які знаходяться при владі. 
Довожу до колег свою позицію щодо категоричної непідтримки внесення змін до Конституції сьогодні!
Конституцію треба виконувати, а не змінювати!
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: власть,Конституция,бизнес,Верховный Совет,Верховная Рада,Кабинет Министров,предприниматели,предприниматель,власть и народ,Президент Украины,Україна,влада,Президент України,економіка України,бізнес,бізнес-клімат,підприємництво
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.