Правий Сектор Харківщини накрили чергового виробника "ширки" (ФОТО + ВІДЕО)

27 августа 2015, 16:44
Владелец страницы
0
87

«До нас звернулися громадяни, і активісти нашої організації діяли згідно обставин. У даних умовах ми не бачимо іншого рішення проблеми. » - Андрій Литовський, голова Правого Сектора Харкывшини

Мешканці будинку 29 по вулиці Табольского в Харкові, вже давно зверталися в різні інстанції,  зокрема у міліцію, з приводу того, що на верхніх поверхах їхнього будинку постійно розноситься «різкий хімічний запах». На даху будинку постійно знаходили сліди від невеликих багать, залишки різних хімічних реагентів, використані шприци.

Приїхавши на прохання мешканців активісти застали людини, що виробляє наркотичні речовини, зі шприцами і необхідними реагентами в руках прямо на сходах у під'їзді.

 - Андрій Литовський, голова обласної організації Правий Сектор Харківщини.

Активісти вжили заходів до припинення злочинних дій зловмисника, після чого негайно викликали міліцію, і, дочекавшись співробітників правоохоронних органів максимально сприяли проведенню слідчих дій.

Подробиці того, що саме каялося на у тому злощасному будинку можна побачити на відео:

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: Харьков,наркомания,Правий сектор
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.