На «Відкритому університеті» Харків'янам показали бронетехніку. (Фото та відео)

19 августа 2015, 21:49
Владелец страницы
0
96

У рамках акції «Відкритий університет», співробітники Харківського гвардійського вищого танкового командного училища показали Харків'янам бронетехніку, експлуатований в даний момент ЗСУ

Ні, це був не «Оплот» або «Булат», а звичайний Т64Б, нехай і дуже сильно модернізований, але тим не менш розроблений, Харківськими конструкторами, ще на початку сімдесятих років минулого століття.

Тим не менш, за словами присутніх на заході ветеранів збройних сил, навіть така техніка, за умови успішної модернізації здатна доставити великі неприємності потенційному (а в разі сучасної України - цілком реальному) агресору. На борту здавалося б застарілий, але ще досить надійної платформи є практично все, що б вести бій в сучасних умовах, - від активної динамічної броні, до прицілів нічного бачення. Такий танк може наприклад, пересувається по дну річки, або невеликої водойми. Т64 здатний досить успішно вести бій як у міській, так і в лісовій місцевості.

Але найголовнішою перевагою танка, про використання якого мріє зараз, напевно, вся країна, - стала його здатність стає справжнім магнітом для гуляє неподалік дітвори, яка тут же перетворила величезного залізного звіра в ігровий майданчик.

Як це було можна побачити на відео і в фотоальбомах.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: Харьков,Харьковская область,танки,Збройні Сили України,ЗСУ,Площадь Свободы
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.