27 червня на площі Свободи у Харкові відбулася акція «Відкритий Університет»

26 июля 2015, 01:55
Владелец страницы
0
56
27 червня на площі Свободи у Харкові відбулася акція «Відкритий Університет»
Фото Darkhunter: https://www.facebook.com/pages/Dark-hunter/973676832665494

27 червня на площі Свободи відбулася акція «Відкритий Університет» організована «Громадською Вартою Харкова»

27 червня на площі Свободи відбулася акція «Відкритий Університет» організована «Громадською Вартою Харкова», спільно зі «Східним Корпусом» «Цивільним корпусом Азов», батальйоном спеціального призначення МВС Харків - 1, патріотами з Харківського танкового училища і бійцями 15 запасного батальйону добровольчого українського корпусу Правого Сектора.
У ході акції активісти збирали кошти на реалізацію програм оборони Харкова та Харківської області. Городяни могли побачити зсередини, і сфотографуватися з БТР та БРДМ, потренуватися розбирати і збирати автомат Калашникова, допомогти волонтерам в плетінні маскувальної сітки для армії. Бійці Харкова 1 та кілька молодіжних колективів продемонстрували свою творчість ... Протягом заходу на площі за всім, що відбувається уважно спостерігала лялька мера Харкова, якій городяни могли внести побажання та пропозиції щодо управління містом.
Як це було, - дивиться у відео... 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: Харьков,Харьковская область,Харків,ВСУ,громадянське суспільство,збір коштів,громадськість,АТО,батальон Азов,добровольческие батальоны,Правий сектор
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.