В «Укрпошті» запрацювала оновлена кур’єрська доставка

02 січня 2015, 10:05
Власник сторінки
журналист
0
225
Ігор Ткачук

"Укрпошта" вже надає якісніші послуги та кардинально змінює рівень надання послуги "Курє'рська доставка". Про це розповів в.о. генерального директора держпідприємства Ігор Ткачук.

«Прагнучи досягти прогресу в ключових сферах діяльності компанії, ми створюємо міцний фундамент для побудови майбутнього Укрпошти, – відзначає в.о. генерального директора Укрпошти Ігор Ткачук. – Національному оператору поштового зв'язку необхідно повернути лідерські позиції на ринку, для чого сьогодні запроваджується зручна й прозора політика з чіткими термінами доставки, фіксованими тарифами, доступною «кур’єрською милею». 

У кожній регіональній дирекції «Укрпошти» створюється «Центр управління», завдяки яким контролюватиметься весь технологічний процес приймання, проходження та вручення відправлень кур’єрської доставки в межах області (населених пунктів). Це в свою чергу сприятиме суттєвому підвищенню ефективності надання послуги, що відповідатиме очікуванням клієнта. 

З урахуванням усе зростаючого попиту на доставку товарів особисто в руки, «Укрпошта» змінює акценти в своїй роботі. Прагнучи крокувати в ногу з часом, підприємство направляє свої зусилля на модернізацію послуги «Кур’єрська доставка»: відтепер клієнт може отримувати відправлення як у відділеннях поштового зв’язку, так і з доставкою додому, чи до офісу. 

В «Укрпошті», ідеологію надання послуги повністю змінено. Листоношами Укрпошти доставлятимуться відправлення з сервісом кур’єрська доставка в будь-якому сільському населеному пункті. У містах доставка здійснюватиметься кур’єрами. 

Крім того, для послуги доопрацьовано програмне забезпечення, завдяки чому товар можна буде переадресувати на іншу адресу, у разі відсутності клієнта вдома. У рамках проекту передбачено також інформування клієнтів про статус виконання замовлень, узгодження часу та місця доставки тощо. 

Оновлену «Кур’єрську доставку» «Укрпошта» подарувала клієнтам напередодні новорічних та різдвяних свят. Скористатись послугою можуть усі охочі, вона є доступною в різних регіонах України.   

 

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
ТЕГИ: Укрпошта,Міністерство інфраструктури,сфера послуг
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.