У рамках Всесвітнього Тижня грудного вигодовування в Києві відбулася акція

5 августа 2014, 00:57
Владелец страницы
Business Partner Lavska Story PR agency, PR expert
0
226

3 серпня в 11-30 в Національному заповіднику «Софія Київська», вул. Володимирська, 24, відбулася прес-конференція,

3 серпня в 11-30 в Національному заповіднику «Софія Київська», вул. Володимирська, 24, відбулася прес-конференція, в якій взяли участь генеральний директор Національного заповідника «Софія Київська» Олена Сердюк, медичний експерт дитячого фонду ЮНІСЕФ Катерина Булавінова, керівник організації «Група підтримки грудного вигодовування «Молочні ріки» Ксенія Соловей, керівник регіонального методичного організаційного моніторингового центру МОЗ Олена Коляда, завідуюча методичним моніторинговим центром ОХМАДИТ м. Києва Лідія Романенко, національний експерт з грудного вигодовування, співробітник моніторингового центру з впровадження розширеної ініціативи ВООЗ \ ЮНІСЕФ «Лікарня, доброзичлива до дитини» Наталія Муравйова та організатор проекту Фолк Юкрейн Ігор Добруцький.


На прес-конференції розглядалися актуальні питання соціального значення:
- Наскільки важливе проведення подібних заходів, присвячених популяризації грудного вигодовування.
- Від грудного вигодовування до вакцинації - всі «за» і «проти».
- Стратегічне участь у просвітницькій роботі та плани на майбутнє «Софії Київської».
- Презентація кімнати «Мама і дитина», (даний проект спрямований на популяризацію грудного вигодовування і сьогодні є єдиним в Україні).
- Відкриття Резиденції Святого Миколая в «Софії Київській».


В Україні Тиждень грудного вигодовування проводиться щорічно з 2001 року за відповідним рішенням Координаційної Ради Міністерства охорони здоров'я України.
Організатором і координатором київської акції на підтримку грудного вигодовування виступить об'єднання громадян «Група підтримки грудного вигодовування« Молочні ріки ».

В рамках київської акції пройшли різноманітні заходи - лекції, презентаційні майстер-класи, ярмарок, семінари та розваги-конкурси для дітей.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: Киев,праздники,София киевская,грудное вскармливание
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.