Олійник доручив допомогти сім’ям героїв Майдану

24 липня 2014, 08:31
Власник сторінки
журналист
0
21
Олійник доручив допомогти сім’ям героїв Майдану

На фоні агресії Росії на Сході, дій терористів та протидії їм армії і правоохоронців, якось починають забуватися події Майдану та герої Небесної Сотні.

На Вінниччині є власні герої Небесної Сотні. Це вінничанин Максим Шимко та Леонід Полянський та Валерій Бередзенюк.

 

Громадські активісти намагаються якомога більше підтримувати сім’ї героїв Майдану. До цього долучилася і влада Вінницької області.

 

Відпрацювати усі проблемні питання сімей загиблих на Сході військовослужбовців та героїв Небесної Сотні, - таке завдання поставив перед керівниками департаментів та служб регіону голова Вінницької обласної державної адміністрації Анатолій Олійник

 

«По кожному напрямку має бути відпрацьований реєстр сімей та тих питань, у вирішенні яких ці родини потребують допомоги: від готовності дітей до нового навчального року до розв’язання окремих побутових проблем», - зазначив Анатолій Олійник. Він також дав дводенний термін на виконання цього доручення.

 

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
ТЕГИ: Губернатор,Олійник,Вінницька область
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.