Не чекаючи вказівок «з гори» Вінничина почала допомагати мешканцям Сходу України

7 июля 2014, 11:00
Владелец страницы
журналист
0
25

Про це голова Вінницької ОДА Анатолій Олійник повідомив о 6 годині ранку в Facebook.

Не чекаючи вказівок «з гори» Вінничина почала допомагати мешканцям Сходу України.

Машину питної води, дві машини продуктів і автомобіль з продуктами і товарами для дітей і людей похилого віку: медикаменти, дитяче харчування, засоби гігієни та інші необхідні речі.

«Саме в цей переломний момент для країни, ми хочемо обняти наших братів, продемонструвати єдність країни і підставити плече Президенту. Звертаюся до керівництва інших областей підтримати Схід країни і забезпечити всім необхідним наших співвітчизників.

Вчора ввечері на нараді з керівниками будівельних організацій та відповідними департаментами ОДА, виробили план пропозицій, для допомоги жителям Слов'янська з відновлення життєво важливих об'єктів міста. Фура продуктів вінницьким бійцям планово - за графіком, сьогодні», пише у мережі Facebook голова Вінницької ОДА Анатолій Олійник.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: Губернатор,Олійник,Вінницька область,вінниччина
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.