Як зберегти підприємцю ліцензію!

3 октября 2012, 19:27
Владелец страницы
Економіст
0
875

Експертно-апеляційна рада як механізм захисту підприємців.

Колеги підприємці.
Якщо вас хочуть позбавити ліцензії то раджу вам опротестувати це рішення в експертно-апеляціній раді при Державній служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва.
Вчора вперше приймав участь у роботі цієї ради. Був вражений демократичністю і результативністю. Відверто сам не чекав такого. Розглянули за 4 години понад 50 скарг. Поновили 60% раніше скасованих ліцензій. Серед розглянутих радою були питання перевезень пасажирів, оптова і роздрібна торгівля медпрепаратами та виробництво лікарських засо
бів. 
Проводив засідання експертно-апеляційної ради Голова Держпідприємництва Михайлом Бродським. При всьому скептицизмі зазначу що Голова був справедливий і неупереджений. Всі рішення голосувались і особисто у мене взагалі не виникло сумнівів щодо правильно прийнятих рішень. 
Однозначно закликаю всіх підприємців, яких позбавляють ліцензій, скористатись цим механізмом захисту. 
Налаштований активно приймати участь у роботі ради. 
Контактуйте, буду помагати!

Сергій Доротич
Голова ВГО "Союз захисту підприємництва"
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Бизнес-блоги
ТЕГИ: бізнес,податки,підприємець,підприємництво,ліцензія
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.