Податок на похорони!

3 декабря 2012, 23:04
Владелец страницы
Економіст
0
3575

Наступний податок на повітря?

Законопроект про податок на продаж валюти знову подадуть до Ради і можливо навіть у четверг. Дочекавшись припинення ажіотажу у пресі з цього питання НБУ ймовірно зможе реалізувати свої плани, під завісу вже майже не існуючої Верховної “зради”. Щоб показати поблажливість, ставку податку планується зменшити до 10 %. І в результаті народ України може отримати неймовірно цікавий “податок на смерть”, або “податок на похорони”. Важаю цю назву найбільш влучною, тому що особисто для мене і для моїх знайомих, цей податок саме так і вбачається. Усілякі “благі наміри” від Уряду, накшталт - наповнення Пенсійного фонду, повна нісенітниця. Не знаю як у кого, а мої батьки, навчені власним гірким досвідом саме у іноземній валюті тримають гроші на “чорний день”. Дати пораду близьким людям, як тепер забезпечити свої останні дні і своє поховання, навіть я, навчений науками економіст, невзмозі. В деревяну гривню ніхто з свідомих громадян у цій країні уже не вірить.

Держава може вчинити черговий злочин проти свого народу ввівши такий здирницький податок. Прикро, що ми ж мовчазно коримося волі злодійських правителів. Зрозуміло що терпіння українця безмежне, але сподіваюсь що хоч пухнувши від голоду ми піднімимось з колін і заявимо про свій протест.  Приклади організованих та дієвих “голодних бунтів” у сторінки історії Голодомору в Україні нажаль не вписані. Можливо історія нас чомусь навчила і ми не будемо покірно чекати свого часу на смерть.

Щодо законотворчого дійства, то прошу “тушок” Верховної ради 6-го скликання:

Шановні тушки та кнопкодави!

Ви достатньо багато прийняли “потрібних та необхідних” законі для України. Чого тільки варті - Харківська угода, Податковий кодекс, Закони “Про судоустрій...” чи “Про засади державної мовної політики”. Схаменіться! Ваші батьки і Ваші рідні тримають заощадження собі на поховання саме в іноземній валюті. Якщо Ви цього не знаєте, то раджу Вам їх запитати.

Закликаю Вас. Зробіть хоч щось добре за весь час своєї каденції депутата народу який ще не знищили.

 

 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Бизнес-блоги
ТЕГИ: власть,Янукович,Азаров,валюта,Верховный Совет,закон,налог,налог на продажу валюты,Україна,влада,Президент України,бізнес,податок,податок на продаж валюти
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.