Друге дихання для родовища

10 апреля 2020, 13:08
Владелец страницы
CEO Burisma Group
0
20
Друге дихання для родовища

Burisma Group завершила дослідження площі на східній частині Ракитнянського родовища.

Роботи з інтерпретації даних на замовлення Групи виконали два підрядники:  державне геофізичне підприємство «Укргеофізика» і приватне ТОВ «Геоюніт».
Ми вже визначилися з місцеположенням нової пошукової свердловини та готуємося до її спорудження на східній частині Ракитнянського родовища. Загалом проєктом освоєння цієї площі передбачено буріння чотирьох нових свердловин, що дозволить відкрити друге дихання для цього родовища.
Перша свердловина за планом буде пробурена до глибини 3950 м. Буріння здійснюватиметься безамбарним методом з повною утилізацією відходів американським буровим верстатом Gardner Denver
Виконано величезний обсяг робіт, завдяки чому вже найближчим часом ми матимемо змогу значно збільшити відбір газу з цього родовища. Цей проєкт втілено в життя завдяки безпосереднім капіталовкладенням нашої Групи.
Зазначу, що Burisma Group  під час реалізації проєкту суворо дотримується  екологічних вимог. Зокрема, під час буріння Група здійснюватиме контроль за викидами та утилізацією відходів, обмежуватиме шумові та інші впливи на довкілля.
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости бизнеса
ТЕГИ: Украина,нефть,газ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.