Лідер за обсягом геофізичних робіт в Україні

26 березня 2020, 10:36
Власник сторінки
CEO Burisma Group
0
25
Лідер за обсягом геофізичних робіт в Україні

Група Burisma є лідером за обсягом геофізичних робіт в Україні. Burisma Group багато інвестує у вивчення нових площ, дослідження та розробку родовищ. Це дозволяє збільшити видобуток газу та конденсату

Зокрема, тільки у 2019 році Burisma Group провела сейсмічні роботи у форматі 3D на площі понад 500 кв.км, уклавши договори з іноземними та вітчизняними компаніями на перехресне дослідження та інтерпретацію отриманих даних.

За результатами проведених робіт  у Харківській області закартовано перспективну з точки зору пошуків покладів вуглеводнів Східноракитнянську структуру Ракитнянського газоконденсатного родовища, а також ряд перспективних покладів у межах Деркачівсько-Войтенківської та Клубанівсько-Зубренківської площах.
На одній з таких площ, а саме на Деркачівській, вже пробурено пошукову свердловину та відкрито нове родовище. 

Крім того, Burisma Group постійно проводить додаткову розвідку наявних родовищ. Наприклад, раніше вже були проведені сейсмічні роботи у форматі 3D на Карайкозівському родовищі (Харківська область), результати яких враховані під час буріння Групою п’яти нових свердловин, кожна з яких виявился продуктивною.

Проте ми розуміємо, що наявні результати сейсмічних досліджень цього родовища наразі не дозволяють у повній мірі розкрити його потенціал з огляду на складні геологічні умови. Тому вже Група інвестує у проведення додаткових сейсмічних досліджень на Карайкозівському НГКР, що дозволить удосконалити процес буріння та приростити видобувні запаси. 

Всього ж у 2020 році Burisma Group планує провести сейсмічні роботи, інвестиції у які становитимуть понад 600 млн грн. 

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости бизнеса
ТЕГИ: Украина,газ,газова справа
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.