Суттєвий плюс до газового балансу України

17 березня 2020, 14:45
Власник сторінки
CEO Burisma Group
0
25
Суттєвий плюс до газового балансу України

Burisma Group завершує підготовчі роботи до буріння нової свердловини на структурі Журавлина Деркачівсько-Войтенівської площі у Харківській області

Планується, що свердловина №7 буде пробурена до глибини 4000 м. Очікуваний термін закінчення робіт – липень 2020 року, що відповідає запланованим термінам буріння свердловини. 

Буріння здійснюватиметься безамбарним методом з повною утилізацією відходів буровим верстатом Уралмаш 4Е, оснащеним сучасною системою очищення.
Важливо зазначити, що сотні мільйонів кубів газу, які очікуємо отримати з нової свердловини – це не лише досягнення Burisma Group, а й суттєвий плюс до газового балансу України.

Також нагадаю, що згідно з інвестиційним планом Burisma Group у 2020  році планує буріння 15 нових свердловин на Карайкозівському, Водянівському та Ракитнянському родовищах, на структурі Журавлина Деркачівсько-Войтенівської площі, Клубанівсько-Зубренківській площі та інших ділянках.
Крім буріння, Burisma Group інвестує кошти й у наземну інфраструктуру. Зокрема, у 2020 році планується побудувати нові газопроводи, установки пропанового охолодження природного газу, реконструювати УКПГ, продовжити реалізацію проєкту будівництва установки стабілізації конденсату і поглибленого вилучення пропан-бутанової суміші (СПБТ або LPG) з природного газу. 
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости бизнеса
ТЕГИ: газ,Україна
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.