Суттєвий плюс до газового балансу України

17 марта 2020, 14:45
Владелец страницы
CEO Burisma Group
0
21
Суттєвий плюс до газового балансу України

Burisma Group завершує підготовчі роботи до буріння нової свердловини на структурі Журавлина Деркачівсько-Войтенівської площі у Харківській області

Планується, що свердловина №7 буде пробурена до глибини 4000 м. Очікуваний термін закінчення робіт – липень 2020 року, що відповідає запланованим термінам буріння свердловини. 

Буріння здійснюватиметься безамбарним методом з повною утилізацією відходів буровим верстатом Уралмаш 4Е, оснащеним сучасною системою очищення.
Важливо зазначити, що сотні мільйонів кубів газу, які очікуємо отримати з нової свердловини – це не лише досягнення Burisma Group, а й суттєвий плюс до газового балансу України.

Також нагадаю, що згідно з інвестиційним планом Burisma Group у 2020  році планує буріння 15 нових свердловин на Карайкозівському, Водянівському та Ракитнянському родовищах, на структурі Журавлина Деркачівсько-Войтенівської площі, Клубанівсько-Зубренківській площі та інших ділянках.
Крім буріння, Burisma Group інвестує кошти й у наземну інфраструктуру. Зокрема, у 2020 році планується побудувати нові газопроводи, установки пропанового охолодження природного газу, реконструювати УКПГ, продовжити реалізацію проєкту будівництва установки стабілізації конденсату і поглибленого вилучення пропан-бутанової суміші (СПБТ або LPG) з природного газу. 
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости бизнеса
ТЕГИ: газ,Україна
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.