Реальна зарплата падає через рівень інфляції

29 мая 2014, 21:27
0
26

В Україні знижується рівень реальної зарплати через зростання інфляції.

«Зниження реальної заробітної плати в Україні - це прояв загальної кризової ситуації в країні. Адже зараз спостерігається зниження доходів населення, зокрема через падіння курсу гривні, скорочення оборотності коштів. Це ознака депресії та кризових явищ в економіці», - сказав Жаліло.

На його думку, у травні падіння буде ще сильнішим через конфліктні ситуації у східних областях.

«Зниження реальної зарплати може бути пов'язано з ситуацією на сході України. Там традиційно були високі зарплати. Зараз робота підприємств гальмуєтьсяя, що природним чином відображається на зарплаті. Але квітневі показники ще не відобразять всієї картини, адже основні проблеми почалися в травні», - прогнозує економіст.

Нагадаю, реальна заробітна плата в Україні в квітні 2014 року зменшилася на 2,7% в порівнянні з березнем поточного року та на 1,3% порівняно з квітнем 2013 року.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости бизнеса
ТЕГИ: Politiko
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.