У 2022 році є шанс розірвати коло бідності, - передбачила провідиця Алевтина

31 грудня 2021, 12:14
Власник сторінки
0
22
У 2022 році є шанс розірвати коло бідності, - передбачила провідиця Алевтина

Усвідомивши свої здібності Алевтина направила усю свою силу й енергію на щасливі передбачення людям у прийдешньому році

Алевтина, знана як Алевтина Провідиця, народилася на маленькому хуторі, що на Київщині, який вважається найенергетичнішим місцем України. Вперше свої здібності відчула у 6-річному віці, коли передбачила виграш в лотерею своєї сусідки. Далі у школі, згадує Алевтина передбачала усім однокласникам номери білетів, які вони витягатимуть. Усвідомивши свої здібності Алевтина направила усю свою силу й енергію на щасливі передбачення людям. 

Спеціально перед Новим Роком родова провідниця  розповіла про те, звідки у неї дар, з якими питаннями найчастіше звертаються до неї люди.

***

Ще в ранньому дитинстві я помічала, що зі мною щось не так. Я відчувала Бога навколо та усередині себе. Я відчувала, як yce пов'язано у цьому світі. Я знаю, що все наділене своєю тонкою енергетикою та свідомістю.

 

***

Є ритуал посвяти у відьми. Я його не проходила, оскільки сили, передані мені по роду, завжди зі мною і я народилася такою. Там є специфічні моменти, а я ж хочу використовувати свої сили на виключно добро.

***

Свого майбутнього я не бачу, тому що не проглядаю його. Я люблю природу, тварин і дуже багато працюю. В цьому мій пріоритет.

***

Провідиці працюють по-різному. Алевтина зізналася, що специфіка її дару -це спілкування зі світом майбутнього, які й сповіщають їй, що на кого чекає. У роботі використовує карти Таро, маятник та камені-самоцвіти.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
ТЕГИ: Новый год,деньги,человек,магия,Будущее Украины
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.