Новий рік в Умані

1 сентября 2020, 13:48
Владелец страницы
менеджер
0
119

Софіївка, хасиди, фонтани: з чим асоціюється Умань

Невелике, але затишне місто Умань розташоване у самому серці України, яке здавалося б не дуже відрізняється від інших міст, проте це зовсім не так. 

Умань вабить своєю архітектурою, парками, загадковістю. Адже Умань – місто, де на тебе чекають. Уманчани знають кожен куточок рідного міста, усі його переваги та недоліки. 

Так з чим асоціюється Умань?

Перша асоціація — від Києва Умань розташована на пів дорозі до Одеси.

 Друга асоціація — дендропарк. Чарівна "Софіївка", яка милує око, навіює кохання, різні історії, байки і навіть містику. На ту красу завжди хочеться дивитися і повертатися в чудовий парк.

 Ну і третя асоціація — вереснева навала євреїв-паломників, які їдуть сюди з усіх куточків світу на могилу цадика Нахмана, свого духовного вождя відмічати ідуйський Новий рік.

Отже, наразі в Умані Новий рік. У кого є бажання воно може здійснитися, якщо його озвучить еврей-паломник, або ви в чудовому гроті містичного, казкового дендропарку.

Будьте терплячі до інших і шануйте себе!

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
ТЕГИ: Умань Софиевка Парк,Умань,хасиды
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.