Відкриття персональної виставки української художниці Оксани Фурса

9 июля 2018, 17:06
Владелец страницы
Журналист портала Eurostar
0
14

11 липня в Національному архітектурно-історичному заповіднику «Чернігів стародавній» відкривається персональна виставка української художниці Оксани Фурса.

Роботи Оксани Фурса – справжня ода світу фантазії, радості, сонця, та добра. Світло, що ледь помітно ллється з полотен художниці-зачаровує, та занурює у світ   постійного очікування дива, чарівного світу- абсолютно вільного від умовностей та матеріального спрямування сьогодення.

Мета виставки – представити чернігівцям, гостям міста, та іноземним делегаціям яскравий світ видатної людини-творця, володарки неповторного авторського стилю та почерку,  наповнену світлом та позитивом творчість самобутньої української перлини живопису фольк-арт – Оксану Фурса, яка є яскравим представником сучасного  мистецтва України. Основний посил експозиції – світ добра, переплетення народних уявлень та казкових мрій, якими щедро наповнена українська етника, через бачення сучасного мистецтва. Особливим емоційним акцентом, на думку організаторів стане особисте спілкування в рамках відкриття експозиції. Автор щиро запрошує гостей, представників медіа та поціновувачів прийти і долучитись до «світу добра», відтвореного на виставці художниці.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.