У гонитві за довгим рублем: топ-5 українських зірок запроданців

26 января 2018, 17:34
Владелец страницы
0
3339
У гонитві за довгим рублем: топ-5 українських зірок запроданців

Трагічні події, що розділили Україну на Схід і Захід та забрали тисячі життів, нажаль ніяк не вплинули на світ українського шоу-бізнесу, що продовжує активно заробляти гастролюючи Росією.

Сумно визнавати, але на даний час величезна кількість українських музикантів відкрито продовжує давати концерти на різноманітних концертних майданчиках ворожої держави, заробляючи на цьому свої омріяні рублі із доларами повністю ігноруючи події, що відбуваються на рідній землі.

Особливий пік конкуренції серед вітчизняних селебреті традиційно випав на новорічні та різдвяні свята, під час яких зірки першого ешелону української сцени розважали російських багатіїв на корпоративах та віп-вечірках.

Серед гастролерів на російських телеканалах традиційно можна було побачити гур «ВИА Гра», Віру Брєжнєву, Світлану Лободу, Ані Лорак та Таїсію Повалій, що в останні роки займають лідируючі позиції в російському інформаційному просторі.

Крім того, артисти-гастролери відкрито публікували і вихваляли себе, російських колег, та свої виступи в соціальних мережа із-за чого потрапляли на критику від користувачів мережі.

Але відмітились цього року і центральні українські телеканали. Особливого резонансу в святкові дні набрав скандал із телеканалом «ІНТЕР», що без тіні сорому відкрито транслював святковий новорічний концерт за участі вже згадуваних скандальних артистів.

Не можна також не згадати ще один гучний скандал, в який вже втрутилась Нацрада. Справа у тому, що два українських канали, вже згадуваний «ІНТЕР» та СТБ транслювали заборонені російські фільми у святкові для українців дні.

Крім того, Нацрада запропонувала ввести штрафи або кримінальну відповідальність для українських артистів, які гастролюють на території Росії, адже ситуація із неконтрольованими гастролями може бути вирішена тільки на законодавчому рівні.

Чи будуть покарані українські музичні гастролери поки невідомо, але небайдужі українці не розділяють їх ворожої позиції і гастрольної діяльності, про що відкрито пишуть у соцмережах.

Так свою позицію відносно подібних «заробітків» висловив відомий український продюсер Юрій Нікітін, що у одному із своїх недавніх інтервю, порівняв українських зірок із офіціантами та заробітчанами.

«Чим робота музиканта відрізняється від роботи офіціанта, журналіста або водія, якщо дивитися на неї під цим кутом? Нічим. Артисти такі ж громадяни, як і всі інші, і повинні підкорятися загальним законам», - заявив продюсер.

Сподіваємось ситуація із відвідуванням і гастролями в Росії вирішиться і українські зіркові мандрівники будуть підкорювати українські горизонти намагаючись повернути собі любов рідної публіки.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
ТЕГИ: звезды шоу-бизнеса,Украина-Россия,гастроли,шоу-бизнес,заробітчани
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.