У холі ХНАТОБу пройшла виставка «Кордон» художниці Беати Куркуль.

13 мая 2017, 17:41
Владелец страницы
0
43

Ви, напевно, безліч разів бачили ці малюнки в соціальних мережах, і тепер можете дізнатися їх історію.

Ще на самому початку Виставки Беата пояснила, що всупереч розхожим в пресі думкам, вона ніколи не була в зоні проведення АТО на сході України. Всі сюжети її картин були взяті з розповідей прикордонників, своїми історіями, переживаннями, фотографіями ділилися з художницею спочатку прикордонники Красної Талівки, підопічні її чоловіка - волонтера, потім вже і інші її друзі, і знайомі. За ловами Беати, якби не цей внесок, то більшість її робіт просто не були б намальовані. Так само на творчість художниці дуже вплинув відгук на її роботи в кінці 2014 року. Головна особливість робіт, - фактично на всіх них зображені реальні люди. 

Беата не прив'язує свій творчий стиль до будь-якого напрямку живопису, своїми безумовними вчителями вважає Миколу Реріха і американських пейзажистів, що сильно вплинули на її творчість. Поза камерою зізнається, що, як і будь-який графічний дизайнер, працює Беата художником комп'ютерної графіки, успадковує в стилістиці комп'ютерні ігри. В її випадку це Warhammer 40,000. Малюнки робляться на планшеті, але, в момент, коли вона чує новий сюжет, ескіз може бути зроблений на будь-якому аркуші паперу аж до серветки. Метою своєї творчості вважає підняття бойового духу українських прикордонників, свого роду сигнал, що суспільство не забуло, що саме вони першими зустрічали ворогів. Уже в момент проведення виставки в планах художниці безліч робіт.

Виставка буде проходити з дванадцятого по сімнадцяте травня, ії атмосферу ви можете побачити в фотоальбомі, а більш докладну розповідь Беати про свої малюнки почути в відеосюжеті:

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
ТЕГИ: виставка,Харків,кордон,живопис
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.