Бучинську судитимуть

5 июля 2014, 01:00
0
48
Бучинську судитимуть

Наталія Бучинська видає пісню "Як у нас на Україні" Катерини Бужинської за свою? На це питання артистки шукатимуть відповідь у суді!

Менеджмент Народної артистки України Наталії Бучинської поширює інформацію про дуетну роботу із Заслуженою артисткою України Катериною Бужинською та анонсує прем’єру відео кліпу на пісню «Дві планети» Ніколо. У свою чергу прес-служба Катерини Бужинської, як і сама артистка категорично заперечують факт співпраці.

«Ми не давали згоди на даний дует і обурені такими публічними заявами представників співачки Наталії Бучинської. У ході останніх подій, а саме публікації матеріалів про підтримку Бучинською (виступ Наталії Бучинської на сцені Антимайдану) ворогуючої сторони, тих людей, котрі були проти народу та згодом використали усі  методи боротьби і знищення мешканців міста Києва та інших міст, ми категорично проти будь-якої співпраці, — повідомляє PR-менеджер Катерини Бужинської Юлія Толкачова. - І нічого не змінює той факт, що представники Наталії Бучинської говорять про виступ на концерті із гаслом «Збудуємо Європу в Україні», а не на Антимайдані. На той момент стався розкол, і концерт був організований представниками влади, яка довела країну до війни. Ми не приховуємо, що й Катерині надходила пропозиція виступити на цьому концерті, але ми відразу ж відмовилися, які б гроші не пропонували. Ми з народом, ми за народ, а любов до Батьківщини і народу не продається і не купується».

«Цього не може бути! Для мене важливі, перш за все, людські якості, я не співпрацюю і не підтримую дружбу та будь-яких зв’язків з тими, хто зраджує і продається.  Я ціную своїх прихильників, які зі мною протягом 16-ти років. Я з гордістю представляла і надалі представлятиму нашу країну на міжнародній арені, різних конкурсах та фестивалях. Завжди відстоюю право виконувати пісні лише рідною українською мовою.  Я задоволена, що в своєму арсеналі маю пісні, які наділені духом патріотизму: «Як у нас на Україні», «Свята Україна», «Київська Русь», «Україна - це ми!», «Люблю я Україну» та інші. Головне завжди залишатися людиною та патріотом, – з гордістю заявляє Катерина Бужинська».

Співачка готується позиватися до суду, через поширення недостовірної інформації, про це заявила на власній сторінці у соціальній мережі. Та це не єдиний привід судитися, нещодавно газета «Комсомольська правда в Україні» опублікувала інформацію, нібито Наталія Бучинська виконує популярну у народі пісню «Як у нас на Україні», на яку авторське право належить Бужинській.

Можливо це помилка редакції або ж Бучинська видає пісню за свою? На це питання артистки шукатимуть відповідь у суді!

Нагадаємо, що на ім’я Президента України надійшла заява з вимогою перевірити законність присвоєння звання Народної артистки України Наталії Бучинській.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.