Марічка Падалко не продається!

2 июля 2014, 15:37
1
551
Марічка Падалко не продається!
Марічка Падалко ведуча ТСН

Найкумедніший випадок стався з ведучою ранкового блоку новин «ТСН» Марічкою Падалко. Такої реакції від ведучої я не очікував. Цього разу минулося без бану на FaceBook.

Під час агітацій напередодні виборів Президента України вирішив перевірити на наявність корупції у ЗМІ. Найлегшим способом перевірки виявився троллінг журналістів та ведучих новин у соціальних мережах. У особистих повідомленнях пропонував представникам медіа підробіток – висвітлювати у своїх репортажах кандидатів у президенти за шалені гроші. Багато, хто рекомендував вирішувати питання про політичну рекламу з керівництвом телеканалів, а ще краще з власниками. Серед журналістів новин і ведучих телеканалів країни ніхто не погодився на мою провокацію! Мабуть, мають гарну зарплатню або дуже чесні!

Найкумедніший випадок стався з ведучою ранкового блоку новин «ТСН» Марічкою Падалко.  Такої реакції від ведучої я не очікував. Цього разу минулося без бану на FaceBook.

«Після такого повідомлення, я змушена видалити Вас з друзів!  - відписалася Марічка»

Марічка, вибачайте! Ви оправдали довіру і підтвердили на ділі, що новини не продаються. Недарма під час ЄвроМайдану понад три тисячі активістів влаштували акцію і прийшли під стіни «1+1 media» подякувати колективу «ТСН»,  викрикуючи гасло «Майдан не один, а з один плюс один!».

Ось кадри акції…

https://www.youtube.com/watch?v=BV3YDkRBU8E

Журналісти новин ТСН разом із генеральним директором телеканалу 1+1 Олександром Ткаченком вийшли до учасників ЄвроМайдану. Олександр Ткаченко та журналісти Ірина Павлинок, Марічка Падалко запевнили людей, що на їхньому каналі немає цензури. Журналісти подякували учасникам Майдану за підтримку і обіцяли висвітлювати інформацію правдиво і об’єктивно.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.