Наталія Бучинська - голос антимайдану (люстрація)

18 июня 2014, 09:01
1
192
Наталія Бучинська - голос антимайдану (люстрація)
Наталія Бучинська голос антимайдану

Наталія Любомирівна Бучинська покайтеся перед народом України та перед Богом! Від тепер Ви не просто Народна артистка України, а ще й отримаєте справді народне звання «голос антимайдану». Ганьба!

У репертуарі Бучинської багато пісень про кохання та про Батьківщину, але на горизонті останніх подій стає чітко зрозуміло, хто ж вона насправді така?

Ще недавно на сцені антимайдану, організованому регіоналами, Народна артистка України Наталія Бучинська співала оду Партії регіонів та розважала тітушок, а сьогодні у соціальних мережах повідомляє:

«Вічна пам'ять хлопцям - Героям України!!! Молюсь за Україну та наших хлопців... Мужність та любов до Батьківщини - це скарб людяності! Уберігай Боже наших Чоловіків, захисти Україну!»

Так і хочеться сказати: Наталія Любомирівна Бучинська покайтеся перед народом України та перед Богом! Від тепер Ви не просто Народна артистка України, а ще й отримаєте справді народне звання «голос антимайдану». У своєму сюжеті журналісти «ТСН» правильно підмітили:

«На сцені були хоч і не першого штибу, та все ж зірки.»

“Я навіть не хочу цього коментувати, - сказала  Ніна Матвієнко, народна артистка України.  – Її голос – це середній рівень. Ним можна заробляти на хліб. Але на звання “народного” такий рівень претендувати не може. У цієї співачки повинна бути совість! Щоб мати “народний” голос, треба дійти до найвищої вершини”.

Склалася думка, що артистка меркантильна особа, що пісні про кохання саме до грошей. Ті, людські втрати, не варті великих гонорарів, за які співачка виходила на сцену регіоналів. До речі, їй не пропонували роль бек-вокалістки Партії Регіонів? На жаль для неї, лише така роль, бо по праву звання «солістки Партії» можна віддати Таїсії Повалій. Чи не соромно Наталії дивитись в очі прихильникам та народу України, а саме головне, в очі матерів, дружин, дітей, братів та сестер, що втратили рідних?

Досить багато негативу пов’язано з Наталією Бучинською. Навіть звання Заслуженої та Народної артистки України, і то покрите таємною завісою.  У зв’язку з цим, у своєму звернені до Президента України діячі культури та мистецтва висловили свою незгоду:

"...Мы не можем мириться с тем, что во время выборов президента Украины Л. Кучма необычайно щедро присваивал звания заслуженных и народных артистов деятелям культуры... Например, накануне второго тура президентских выборов в спешном порядке закрытым указом было присвоено звание "Народная артистка Украины" Наталье Бучинской".

Та яка у цьому таємниця, з такими прихильниками, як Наталії Любомирівні закидають зі сторони, усе неймовірне можливе…  Саме так зазначив, Дмитро Гнатюк:

"Возможно, Бучинская заслуживает этого высокого звания у своего покровителя, экс-министра МВД Н. Билоконя, который удостоил ее в противовес действующему законодательству и человеческой совести... Но согласно Закону "О государственных наградах Украины" она не имеет права быть ни заслуженной, ни народной артисткой, поскольку первое получила лишь за год работы в ансамбле, не имея соответствующего образования, опыта, репертуарного списка, а второе пять лет спустя... Мы считаем, таким образом полностью дискредитируется и обесценивается статус народного..."

Користується співачка популярністю у чоловіків,  нещодавно й сама зізналася, що Михайло Поплавський, не просто друг та колега по цеху, а й коханець. Тим самим підтвердила плітки, що співочий ректор спить зі своїми студентами… Нагадаю, Бучинська є випускницею Київського національного університету культури і мистецтв.

Куди ж подівся екс-чиновник? За інформацією сайту fraza.ua, одразу після Помаранчевої революції Микола Білокінь залишив Україну і на сьогоднішній день перебуває у розшуку. Останні роки екс-міністр проживає у Росії та, здається, є високопосадовцем – радником Міністра МВС РФ. Де його шукати, тут уже компетенція Генеральної прокуратури України. А от серцю не накажеш, бо за інформацією того ж сайту, співачку один-два рази на місяць можна помітити у Москві в оточені коханця Білоконя.

Напередодні президентських виборів співачка закликала усіх виконати свій громадянський обов’язок, та прийти на вибори. За кого голосувала не відомо, а от світлинами встигла похизуватися в соціальних мережах.

З великою гордістю менеджмент артистки поширює афішу та повідомлення про те, що Бучинську запрошено спеціальною гостею на антипремію «Золотой батон» за сумнівні досягнення в галузі шоу-бізнесу.  Має справжній талант привернути до себе увагу, та здебільшого не в кращих аспектах свого життя. Навколо й так не вщухають плітки та постійно збільшується армія невдоволених цією персоною, так ще й менеджмент створює для цього інформаційні приводи.  І це є правдою…

Народ України бореться за краще майбутнє, переживає тяжкі втрати та боронить власну території від агресора з зовні країни, та пора звернути увагу і на ворогів, які є серед нас. Таке модне нині слово ЛЮСТРАЦІЯ, яке надає можливість проявити ситуацію хто є хто?

Антиукраїнським настроєм, підтримкою регіоналів  та власними діями, Наталія Бучинська наблизила свій зоряний час, коли треба позбавляти почесних звань та нагород, на які, вважаю, не заслуговує та не гідна їх носити. За достовірністю інформації і отримання копії таємничого Указу про присвоєння звання Народної артистки України Наталії Бучинській, а також клопотання про скасування такого Указу направив до Міністерства культури України та Адміністрації Президента України. Не місце зрадникам в ефірному просторі Національної телекомпанії  України та серед патріотів.

У своїх інтерв’ю співачка ділиться своїми планами на майбутнє, та чи не кращий вихід для неї «Чемодан. Вокзал. Москва.»? Але такі, як вона там не потрібні, там своїх багато! Хоча можливо, друг Йосип Кобзон, що виступив проти українських співаків, і допоможе…

Ганьба!

 

Фото та скрін-шоти взяті з офіційного сайту співачки, група в Facabook.com, tsn.ua, fraza.ua, glamurchik.tochka.net, myradio.ua.

 

http://tsn.ua/kyiv/na-kiyivskomu-antimaydani-chechetov-pereplutav-dni-tizhnya-322873.html

http://myradio.ua/news/ukrainskie-ispolniteli-massovo-otkazalisj-viystupatj-na-antimayi-10212036.html

http://glamurchik.tochka.net/220144-natalya-buchinskaya-skazala-chto-poplavskiy-ee-lyubovnik/

http://fraza.ua/news/22.12.06/32146.html

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.