ПОСЛЕДНИЕ МАТЕРИАЛЫ
политический аналитик
А если бы Кличко был депутатом бундестага и не голосовал за отставку своего политического противника, вручая в Украине «ланосы» любителям «Черниговского»?
политический аналитик
Во всей этой ситуации жаль Олега Медведева. Опытный политтехнолог, он пережил и Кудрявцева, и Сергейцева, и Грановского, а уж скольких возле Тимошенко пережил. Теперь Голдберг на его голову.
Депутати Володимир Купчак та В'ячеслав Кутовий стали 5-м та 6-м перебіжчиками від опозиційної фракції "Батьківщина" у парламенті нового скликання.
политический аналитик
І крок третій. Громадянське суспільство України звертається до держави Україна з вимогою заборонити функціонування в нашій державі тоталітарних політичних партій – «Свободи» і КПУ.
голова Центру досліджень політичних цінностей
Законопроект про скасування пільг провалили 31 "опозиціонер"... А не вистачило всього 23 голоси...
Таємниця дванадцяти округів
Що обіцяли і що зробили народні депутати, обрані в київських мажоритарних округах
голова Центру досліджень політичних цінностей
Кабінет, звісно, скромненький, без "золотих унітазів", але вже який є, тож вибачайте:)
Два місяці по тому, як опозиційні і провладні депутати домовились про персональне голосування та внесли зміни до регламенту про вилучення карток нардепів, не присутніх в Парламенті...
голова Центру досліджень політичних цінностей
серіал: "Як регіонали фашизм рекламували"
Дві суботи, 18 травня і 1 червня, які в Україні вважаються офіційними робочими днями (відповідно до постанови Кабміну) народні депутати не працюватимуть...