ПОСЛЕДНИЕ МАТЕРИАЛЫ
9 липня відбулося слухання Апеляційного суду Мілану стосовно визначення статусу Віктора Романюка, який зазнав переслідувань після того, як переміг на парламентських виборах 94-го округу.
За новим кошторисом Верховної Ради на 2013 рік, годуватимуть ще й колишніх депутатів, а чинні зможуть відпочивати безкоштовно у всіх українських санаторіях і отримувати безкоштовне житло.
голова Центру досліджень політичних цінностей
Звідки з'явилася така кількість таємних голосів? Хтось може з опозиційних політиків пояснити голосування опозиціонерів за Володимира Колесниченка?
Обов’язкова письмова реєстрація народних депутатів у парламенті продовжує не збігатися з електронною.
Головне не проголосувати -- головне підрахувати
политический аналитик
А если бы Кличко был депутатом бундестага и не голосовал за отставку своего политического противника, вручая в Украине «ланосы» любителям «Черниговского»?
политический аналитик
Во всей этой ситуации жаль Олега Медведева. Опытный политтехнолог, он пережил и Кудрявцева, и Сергейцева, и Грановского, а уж скольких возле Тимошенко пережил. Теперь Голдберг на его голову.
Депутати Володимир Купчак та В'ячеслав Кутовий стали 5-м та 6-м перебіжчиками від опозиційної фракції "Батьківщина" у парламенті нового скликання.
политический аналитик
І крок третій. Громадянське суспільство України звертається до держави Україна з вимогою заборонити функціонування в нашій державі тоталітарних політичних партій – «Свободи» і КПУ.
голова Центру досліджень політичних цінностей
Законопроект про скасування пільг провалили 31 "опозиціонер"... А не вистачило всього 23 голоси...